Połącz się z nami

„Hotel Paradise” rajskie rozdanie. List Sandry sporo namieszał!

rajskie rozdanie

Rozrywka

„Hotel Paradise” rajskie rozdanie. List Sandry sporo namieszał!

Z nami kolejne rajskie rozdanie, a tym samym ktoś pożegnał się z udziałem w programie. Co było w liście, który dostała Sandra? To rozdanie było zdecydowanie jednym z najbardziej emocjonujących w historii show. „Hotel Paradise” rajskie rozdanie!

Zobaczcie, co wydarzyło się podczas rajskiego rozdania. Dawno nie było takich emocji, które dosłownie sięgały zenitu!

W minionym tygodniu

Podczas ostatniego rajskiego rozdania z programem pożegnał się Łukasz, który nie zagrzał w rajskim hotelu długo miejsca. Mężczyzna postąpił honorowo i nie chciał próbować rozbić żadnej z dotychczasowych par i stanął obok Marty, która razem z Maćkiem była bezpieczna dzięki jego immunitetowi.

Wszystko wskazywało na to, że w „Hotelu Paradsie” były już same pewne pary. Niespodziewanie w rajskim hotelu pojawiła się Klaudia El Dursi, która poprosiła uczestników o wytypowanie pary do opuszczenia programu. Decyzją mieszkańców hotelu z programem mieli pożegnać się Adam i Viola, ale nie stało się tak. Ostatecznie aż sześć osób było zagrożonych odpadnięciem z reality-show. Osobą, która miała wytypować kogoś do wymeldowania, nieoczekiwanie została Marietta i to ona zdecydowała, że z programem pożegnała się Marta. Tym samym Maciek po raz kolejny został singlem.

Nieoczekiwane powroty

Chociaż mężczyzna był lekko przybity całą sytuacją, nie narzekał długo na samotność. Maciek niedługo po opuszczenie hotelu przez Martę udał się na krótką wycieczkę, a tam czekała na niego spora niespodzianka. Miał możliwość przywrócić do „Hotelu Paradise” Olę lub Sandrę. Były partner Sandry nie odkupił względem niej win i wybrał Olę. Sandra nie kryła swojego oburzenia i widzowie ponownie byli świadkami mocnej wymiany zdań byłych przyjaciół.

Ola powróciła do „Hotelu Paradise”, czym wywołała radość wszystkich mieszkańców. Adam, który obiecywał jej niegdyś pakt, nie krył swojego zaskoczenia i miał wątpliwości, co dalej robić. Mimo tego zapewnił jednak Violę, że będzie jej wierny. Nieoczekiwanie w hotelu pojawiła się Sandra, która nie ukrywała, że od tego momentu spróbuje sporo namieszać.

Kolejnego dnia Ola zmieniła zdanie i przyznała, że wciąż chce, aby pakt z Adamem był aktualny i to obok niego stanie podczas rozdania, tym samym nie wybierze Maćka. Burzliwa rozmowa z Violą, Mariettą i ich partnerami sprawiła, że „Święta trójca kobiet” przestała od tego momentu istnieć.

Chwilę przed decydującym rozdaniem Sandra, która jako jedyna była singielką, otrzymała list, który otworzyć mogła dopiero podczas rajskiego rozdania. Wszyscy uczestnicy nie urywali, że boją się o swój los, który mógł zależeć w dużej mierze od Sandry. Co było w liście i jakie decyzje podejmie singielka?

„Hotel Paradise” rajskie rozdanie

W „Hotelu Paradise” w końcu pojawiła się prowadząca Klaudia El Dursi i rozpoczęło się rajskie rozdanie. Tym razem to kobiety miały stanąć u boku mężczyzn. Kto kogo wybrał i jakie były ostateczne decyzje?

Ania zdecydowała się stanąć za Mattem, a Ola mimo wcześniejszych zapewnień stanęła jednak za Maćkiem. Martyna nikogo nie zdziwiła i wybrała Latino, a Viola oczywiście Adama. Marietta także stanęła za dotychczasowym partnerem Chrisem.

Jedyną osobą, która nie dokonała wyboru została Sandra, ale wcześniej Klaudia poprosiła ją o przeczytanie listu, który otrzymała kilka godzin wcześniej. Jego treść brzmiała, iż chłopak, który zdecyduje się ją wybrać, otrzyma złoty immunitet. Co oznaczało, że automatycznie znalazłby się w tygodniu finałowym.

Sandra zdecydowała się stanąć obok Matta, ale ten mimo kuszącej propozycji lojalny był wobec Ani i to właśnie ją wybrał. Tym samym Sandra ponownie pożegnała się z programem!

Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry