Połącz się z nami

“Hotel Paradise” odcinek 5. Rajskie Rozdanie! Szokujący wybór Lexi!

Rozrywka

“Hotel Paradise” odcinek 5. Rajskie Rozdanie! Szokujący wybór Lexi!

Za nami pierwszy tydzień programu „Hotel Paradise”, w którym mogliśmy bliżej poznać mieszkańców rajskiego hotelu. Już w pierwszym odcinku, mogliśmy zobaczyć pary, które powstały, jednak nie wszyscy pozostaną wierni swojemu pierwszemu wyborowi. Kto dzisiaj musiał pożegnać się z programem i jakie pary powstały podczas Rajskiego Rozdania? Zobaczcie! “Hotel Paradise” odcinek 5. Rajskie Rozdanie!

W pierwszym tygodniu programu “Hotel Paradise”, który nagrywany był na Bali, działo się naprawdę dużo. Powstały pierwsze sojusze, jak i pary, które od początku były skazane na niepowodzenie. Bliżej mogliśmy przyjrzeć się uczestnikom, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym nieco kontrowersyjnym reality-show. Jak wiadomo w tym programie chodzi przede wszystkim o to, żeby zdobyć swoją drugą połówkę i wraz z nią dotrzeć do finału. W rajskim hotelu, co jakiś czas będą pojawiać się nowi uczestnicy, którzy na pewno nieźle namieszają wśród jego mieszkańców.

W tym tygodniu do programu weszło dwóch chłopaków. Szymon “Kokos” i Łukasz “Blondinio”. Już od samego początku stworzyli zagrożenie dla reszty mężczyzn, którzy poczuli, że muszą bardziej starać się o swoją parę. Po raz drugi byliśmy również świadkami Rajskiego Rozdania.

“Hotel Paradise” odcinek 5.

W piątym odcinku mogliśmy przypomnieć sobie, co działo się podczas całego tygodnia. Jeszcze raz mogliśmy bliżej przyjrzeć się wszystkim uczestnikom. Nie da się ukryć, że podczas pierwszego tygodnia w “Hotelu Paradise” działo się naprawdę dużo. Przede wszystkim powstały pierwsze pary. Byliśmy świadkami pierwszych kłótni, pomiędzy Olą i Adamem. Szymon nawiązywał coraz lepszą relację właśnie z Olą, co nie podobało się Adamowi. Marietta nie była pewna czy może do końca zaufać Długiemu, a Chris wydawałoby się, że jest na przegranej pozycji, po tym, jak Viola poszła na randkę z Blondinio.

“Hotel Paradise” Rajskie Rozdanie

Tym razem to panowie musieli stanąć za plecami swojej wybranki i położyć dłoń na jej barku. Z racji tego, że w tym tygodniu było więcej mężczyzn, to dziewczyna, za której plecami stanęło dwóch chłopaków wybierała z kim chce dalej zostać w rajskim hotelu, a który z nich spakuje swoje walizki i wróci do domu. Bez wątpienia jest to najbardziej emocjonujący moment podczas całego tygodnia trwania programu.

Przypomnijmy, że przed Rajskim Rozdaniem w hotelu były następujące pary:

Adam i Ola
Maciej i Sandra
Chris i Viola
Łukasz i Marietta
Szymon i Lexi

W tym tygodniu osobą, która była bez pary i jako singiel podeszła do Rajskiego Rozdania był Łukasz “Blondinio”.

Rajskie Rozdanie, tym razem było dużo bardziej zaskakujące od poprzedniego. Ile warte były sojusze i czy zwyciężyło serce, czy rozum? Zobaczcie pary, które zobaczymy w następnym tygodniu w programie:

Blondinio wybierał jako pierwszy. Stanął za Violą.
Jak drugi był Szymon, który wybrał Lexi.
Trzeci wybierał Maciek, który swoją dłoń położył na plecach Sandry.
Kolejny był Łukasz “Długi”, który wybrał Mariettę.
Adam stanął za plecami Oli.
Jako ostatni wybierał Chris. Jego wybór był największym zaskoczeniem, ponieważ wybrał Lexi!

To właśnie do Lexi należała decyzja, który z chłopaków opuści program. Wielkim zaskoczeniem było to, że Lexi wybrała Chrisa, który był już z nią w parze, ale odbiła go Viola! Tym samym Szymon Reich, jako pierwszy opuszcza “Hotel Paradise”!

Spodziewaliście się takiego Rajskiego Rozdania?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry