Połącz się z nami

„Hotel Paradise”: Ola otworzyła się na temat znajomości z Magdą. Tego o nich nie wiedzieliście

Ola z Hotelu Paradise 3 o relacji i znajomości z Magdą Jankowską

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise”: Ola otworzyła się na temat znajomości z Magdą. Tego o nich nie wiedzieliście

Choć powiązania między uczestnikami różnych edycji programów reality-show w naszym kraju przestały dziwić, niektóre relacje są tak zażyłe, że wciąż możecie się zaskoczyć. Wiadomo było, że Ola Hałabuda i Magda Jankowska z programu Hotelu Paradise to znajome. Teraz jednak Ola postanowiła szerzej opowiedzieć o łączącej je relacji.

Hotel Paradise

Hotel Paradise to produkcja typu reality-show, która szybko zyskała popularność w naszym kraju. Producenci zorganizowali już trzy sezony, a w każdym z nich poznaliśmy wiele nowych twarzy, które zgłosiły się do programu z nadzieją na znalezienie drugiej połówki, wygrania sporej sumy pieniędzy, bądź przeżycia przygody życia.

Znajomości między uczestnikami

Coraz częściej dochodzą nas słuchy o znajomościach między uczestnikami reality-show. Wielkie zamieszanie w tym temacie wywołali Michał i Ola, którym reszta uczestników zarzuciła oszustwo i ukrywanie tak cennej informacji. Wiemy również, że Luiza znała się z Kubą przed programem. Coraz częściej dowiadujemy się także o znajomościach uczestników z różnych edycji. Choć wiadome było, że Ola Hałabuda zna się z Magdą Jankowską z drugiej edycji programu Hotel Paradise mogliście nie wiedzieć, jak silna relacja łączyła obie uczestniczki.

Co łączy Olę Hałabudę i Magdę Jankowską?

Ola udzielając wywiadu dla TVNu została zapytana o swoją znajomość z Magdą z drugiej edycji Hotelu Paradise. Choć mogliście już o tym słyszeć pewien czas temu, dopiero teraz Ola zdradziła, jak silna więź łączyła ją z Magdą. Uczestniczki reality-show poznały się dzięki bratu Oli. Bardzo się polubiły i spędzały ze sobą mnóstwo czasu. Magda pomagała Oli przygotować się do programu i zdradziła jej cenne rady:

„Tak znam się z Magdą. Z Magdą się już poznałam parę lat temu, ponieważ mój brat ją zna i się z nią kolegował, więc gdzieś tam razem kiedyś wyszliśmy na imprezę i zaczęliśmy się z Magdą spotykać, z Magdą się bardzo lubimy, nawet jakiś czas temu się przyjaźniłyśmy, jak mieszkała w Warszawie dużo się spotykałyśmy ale niestety właśnie jak wyleciałam do programu to Magda postanowiła przeprowadzić się do Wrocławia, więc teraz mamy słabszy kontakt, ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci. Z Magdą przed programem wiele rozmawiałam, dawała mi rady, co mam robić, jak się zachowywać, więc na pewno w jakimś stopniu mi pomogła”

Ola dodała, że Magda nastawiła ją, by miała swoje zdanie, nie dała sobą pomiatać i grała do samego końca:

„Magda bardziej mnie nastawiła żeby tak jakby mieć swoje zdanie, żeby nie dać sobą pomiatać, żeby po prostu tam grać. Wiadomo, że w takich programach ciężko znaleźć miłość. Jest to możliwe, ale ja tam głównie pojechałam, żeby grać, żeby przeżyć przygodę życia i żeby przetrwać jak najdalej.”

Jesteście zaskoczeni przyjacielską relacją Oli i Magdy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry