Połącz się z nami

„Hotel Paradise” opuściło dwóch mieszkańców! Zaskakujący wybór Dominiki i Artura!

Rozrywka

„Hotel Paradise” opuściło dwóch mieszkańców! Zaskakujący wybór Dominiki i Artura!

Śmiałkowie, którzy zdecydowali się na udział w tym programie przyszli tam po miłość, sławę i pieniądze. Co tydzień widzowie są świadkami Rajskiego Rozdania, podczas którego jeden z mieszkańców opuszcza reality-show. Jednak tym razem decyzją Dominiki i Artura musieliśmy pożegnać aż dwie osoby! Kto zakończył swoją przygodę w „Hotelu Paradise”? Zobaczcie! „Hotel Paradise” opuściło dwóch mieszkańców!

Tydzień w „Hotelu Paradise”

W tym tygodniu w rajskim hotelu działo się naprawdę dużo. Zaraz po poprzednim Rajskim Rozdaniu, podczas którego pożegnaliśmy Monikę, w hotelu zameldował się nowy uczestnik Krystian. Chłopak wybrał się na randkę ze wszystkimi dziewczynami, jednak na podwójne spotkanie wybrał Anię, która następnie musiała stworzyć z nim parę.

Kiedy wieczorem w hotelu pojawiła się Klaudia El Dursi, miała dla Ani zadanie. Jeżeli znajdzie parę dla Krystiana, to będzie mogła wrócić do swojego partnera, Ivana. Decyzją dziewczyny Sonia i Krystian zostali parą, a Bartek zamieszkał w chatce singla.

Jednak to nie był koniec niespodzianek. W hotelu następnie zameldowała się Hania. Dziewczyna jest zawodową fotografką i po zrobieniu sesji uczestnikom, decyzją reszty mieszkańców najlepsze zdjęcia miał Ivan! Tym samym Hania i Ivan zostali parą, a Ania po raz kolejny musiała przełknąć to, że nie będzie dzieliła łóżka ze swoim partnerem. Ona wraz z Bartkiem zostali singlami.

W tym tygodniu byliśmy również świadkami rozwijającego się uczucia pomiędzy Magdą i Robertem. Poważnych rozmów Dominiki i Artura. Co więcej, po jednej z nich mężczyzna wyznał, że nie czuje nic do swojej partnerki. Dodatkowo związek Julii i Kamila przeżywa kryzys.

Jednak to nagroda, jaką podczas jednej z zabaw wygrali Dominika z Arturem, bez wątpienia odbije się głośnym echem wśród mieszkańców!

Nagroda Dominiki i Artura

Podczas zawodów w parach zwycięzcami zostali Dominika i Artur, chociaż byli niezwykle zadowoleni z pierwszego miejsca, to na pewno nie spodziewali się takiej nagrody. Para musiała zdecydować, która osoba podczas najbliższego Rajskiego Rozdania pożegna się z programem !Od tego będzie zależało, czy tego wieczoru będą wybierać mężczyźni, czy kobiety!

Jakiego dokonali wyboru? Zobaczcie!

„Hotel Paradise” opuściło dwóch mieszkańców!

To Rajskie Rozdanie bez wątpienia należało do najbardziej emocjonujących. Decyzją Dominiki i Artura swoje walizki musiał spakować Bartek!

Następnie mieszkańcy przystąpili do wyboru partnerów. Tym razem to panowie byli na bezpiecznej pozycji!

Dominika podeszła do Artura.

Julia pomimo kryzysu wybrała Kamila.

Hani wybór to Krystian.

Ania wybrała Ivana.

Sonia była w najtrudniejszej sytuacji. Podeszła do Krystiana! Nie obyło się bez łez.

Jako ostatnia wybierała Magda, która bez zaskoczenia stanęła za Robertem.

Tym razem to Krystian musiał wyeliminować jedną z dziewczyn, ponieważ za jego plecami stały Sonia i Hania. Jego decyzją to Hania odpadła z „Hotelu Paradise„!

Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry