Połącz się z nami

„Hotel Paradise” Rajskie Rozdanie! Single zablokowali jedną z par! Odpadł faworyt!

„Hotel Paradise”: Rajskie Rozdanie

Rozrywka

„Hotel Paradise” Rajskie Rozdanie! Single zablokowali jedną z par! Odpadł faworyt!

„Hotel Paradise” Rajskie Rozdanie po raz kolejny przysporzyło widzom sporo emocji. Po emocjonującym tygodniu w balijskim hotelu do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto z kim połączy się w parę, a dla kogo zakończy się przygoda z programem! Zobaczcie, kto odpadł z show!

Po ostatni Rajskim Rozdaniu, podczas którego z programem pożegnała się Julia i Karolina ponownie w hotelu zameldowała się Madzia Jankowska. Sonia, która była wówczas w parze z Robertem musiała po raz kolejny pogodzić się z porażką.

Związek Ani i Ivana przechodził największych kryzys od początku trwania show. Po tym, jak uczestnicy zostali połączeni za pomocą lin w nowe pary, Ata i Ivan wyraźnie zbliżyli się do siebie. W programie pojawił się również Łukasz Karpiński, który odpadł podczas pierwszego Rajskiego Rozdania i został sparowany z Sonią!

Co więcej, Kamil nadal nie odpuszczał i nie zamierzał ułatwiać życia w programie Magdzie i Robertowi. Po jednym z odcinków widzowie byli wyraźnie zniesmaczeni jego zachowaniem i zaczęli nawet zgłaszać sprawę do KRRiT! Przez cały ten tydzień Kamil pozostawał singlem i z uporem realizował swój plan wyeliminowania z programu najsilniejszych uczestników.

Zobaczcie: „Hotel Paradise”. Widzowie oburzeni zachowaniem Kamila zgłaszają sprawę do KRRiT!

Byliśmy również świadkami namiętnego pocałunku Sonii i Artura, który zaskoczył pozostałych mieszkańców. Chociaż na drugi dzień dziewczyna miała wyrzuty sumienia, to nie da się ukryć, że zżyła się z Arturem.

Rajskie Rozdanie bez wątpienia przyniosło odpowiedzi na wiele pytań, które podczas tego tygodnia zadawali sobie mieszkańcy „Hotelu Paradise”. Trójka singli: Magda, Łukasz i Kamil wcześniej przeprowadzili z parami rozmowy i to one zawarzyły nad tym, która z nich nie będzie mogła połączyć się podczas Rajskiego Rozdania.

„Hotel Paradise” Rajskie Rozdanie

Emocje przed Rajskim Rozdaniem!

Dwie godziny przed Rajskim Rozdaniem w hotelu było czuć nadmiar emocji. Sonia chciała popsuć relację Magdy i Roberta mówiąc, że gdyby nie wróciła, Robert byłby nadal z nią w parze.

Kamil za wszelką cenę chciał przekonać pozostałych mieszkańców do wyeliminowania Magdy lub Artura. Ata nadal walczyła o względy Ivana, jednak ten był nieugięty. Tuż przed Rajskim Rozdaniem Kamil chciał na swoją stronę przekonać Łukasza, który mu się postawił. Kogo zablokowali single?

„Hotel Paradise” Rajskie Rozdanie

Kamil nie chciał, aby w parę połączyli się Ata z Arturem. Magda postawiła na Anię i Ivana. Łukasz również postawił na Anię z Ivanem. Tym samym Ivan musiał wybrać nową partnerkę!

Robert bez zaskoczenia podszedł do Magdy.

Łukasz stanął za plecami Sonii.

Kamila wybór to Ania.

Adam konsekwentnie stanął za Dominiką.

Ivan zdecydował stanąć za Atą, tak samo jak Artur!

Decyzją Aty z programem pożegnał się Ivan! Tym samym jeden z najmocniejszych uczestników w „Hotelu Paradise” kończy swoją przygodę z programem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry