„Hotel Paradise”: Sara tylko u nas wyjawiła, dlaczego nie jest z Mikołajem!

21 sierpnia 2023
Przez: : W.M.

Widzowie, którzy oglądali edycję Hotel Paradise All Stars, z pewnością liczyli na to, że Sara i Mikołaj, którzy stworzyli relację w rajskim hotelu, będą także razem po programie. Jak wiadomo, ich związek nie przetrwał. Sara Jezuit w rozmowie z Obcas.pl wyznała prawdę, dlaczego nie jest z Mikołajem!

Zakończona niedawno specjalna edycja Hotel Paradise All nie przeszła bez echa. Przypominamy, że w finale znalazły się dwie pary, ale decyzją pozostałych uczestników szanse na przejście ścieżką lojalności otrzymali Julia i Grzegorz.

Mimo iż mało kto się tego spodziewał, w finale Hotel Paradise All Stars rozbita została kula, a zrobiła to Julia tuż po tym, jak stanęła na polu z kwotą 100 tys. złotych, co oznaczało, że zgarnęła całą wygraną, a Grzesiek odszedł z niczym.

Jedną z uczestniczek, która ponownie otrzymała szansę zamieszkania w rajskim hotelu, była także Sara Jezuit. Jak wspomina swój udział w programie oraz dlaczego jej relacja z Mikołajem nie przerodziła się w nic poważnego?

Sara o udziale w Hotel Paradise All Stars

Sara Jezuit była uczestniczką 4 edycji Hotel Paradise, którą ostatecznie wygrała. Finalistka reality-show miała okazję wystąpić także w specjalnym sezonie Hotel Paradise All Stars. W rozmowie z Obcas.pl porównała te dwie edycje. Jak przyznała, w zakończonym niedawno sezonie doświadczanie, które nabyli wcześniej uczestnicy, bardzo im pomogło.

„Pierwsza edycja, w której wystąpiłam, jest dla mnie bardzo wyjątkowa, wszystko było nowym doświadczeniem zarówno praca z kamerami jak i sam udział w takim reality-show. W edycji All Stars każdy z nas już miał pewne doświadczenia, co zdecydowanie dawało nam większą swobodę, znaliśmy się już nawzajem, dlatego mogliśmy w pełni korzystać z możliwości spędzenia razem czasu bez zbędnej presji na wygraną, przynajmniej tak było z mojej strony”.

Sara i Mikołaj po programie

Właśnie dzięki Hotel Paradise All Stars Sara miała okazję bliżej poznać Mikołaja, zwycięzcę 6 edycji reality-show. Widzowie, którzy bacznie oglądali odcinki programu, liczyli na to, że ich relacja przerodzi się w prawdziwy związek także po programie. Po zakończeniu emisji Hotel Paradise All Stars potwierdziło się, że Sara i Mikołaj jednak nie są parą.

Zobacz także: „Hotel Paradise 7” : Znamy już pierwszych uczestników nowej edycji!

Sara Jezuit wyjaśniła, co było głównym powodem ich rozstania. Mimo iż uczestnicy Hotel Paradise All Stars nie są parą, pozostają w bardzo życzliwych relacjach.

Jak wielokrotnie powtarzają uczestnicy czas spędzony ze sobą po programie, jest pewnego rodzaju weryfikacją. W naszym przypadku nie udało się tego utrzymać, co wynikało głównie z tego, że jesteśmy na różnych etapach życia i nasze cele oraz plany na ten moment mijają się. Odległość jaka nas dzieli również nie pomagała w utrzymaniu stałego kontaktu. Mimo wszystko naszą relację w programie będę miło wspominać i życzę Mikołajowi wszystkiego dobrego”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej