„Hotel Paradise”: Sebastian wziął ślub z siostrą… Krzysztofa Śwista?

28 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Sebastian Tokarski był jednym z uczestników trzeciej edycji Hotel Paradise. Chociaż w rajskim hotelu nie odnalazł drugiej połówki, miłość czekała na niego po powrocie do Polski. Tokarski od pewnego czasu spotyka się z siostrą swojego kolegi z programu – Krzysztofa Śwista. Teraz para pochwaliła się radosnymi nowinami. Sebastian z Hotel Paradise wziął ślub?

Sebastian Tokarski
Sebastian Tokarski/fot. Instagram

Hotel Paradise 3

Kilka tygodni temu zakończyła się emisja 5. sezonu Hotel Paradise. Reality-show, które od początku emitowane jest na antenie TVN7, jest jednym z najchętniej oglądanych formatów stacji. Chociaż do niedawna widzowie bacznie oglądali odcinki z nowymi mieszkańcami zakończonej już edycji, wciąż wielu z nich śledzili losy uczestników, którzy zdecydowali się na zamieszkać w Hotelu Paradise w poprzednich sezonach.

Jedną z osób, która dała się bliżej poznać widzom w programie Hotel Paradise, był Sebastian Tokarski. Mężczyzna był uczestnikiem .3 sezonu reality-show i ci, którzy oglądali odcinki edycji z jego udziałem, z pewnością pamiętają, że Sebastian uległ w programie groźnemu wypadkowi i ostatecznie na własne życzenie opuścił program.

Chociaż udział Tokarskiego w Hotel Paradise zakończył się na niego nieco pechowo, śmiało można stwierdzić, że to właśnie dzięki programowi, a konkretnie uczestnikowi, który razem z nim wziął udział w show, poznał swoją obecną partnerkę.

Sebastian Tokarski wziął ślub?

Osoby, które śledzą profil Sebastiana Tokarskiego doskonale wiedzą, że od pewnego czasu były uczestnik Hotel Paradise spotyka się z siostrą Krzysztofa Śwista, który również wziął udział w 3. edycji reality-show.

Niedawno Tokarski zamieścił na swoim Story zdęcie, które opatrzył podpisem sugerującym, że wziął ślub ze swoją partnerką Ewą.

„Panie i Panowie. Wziąłem ślub z najpiękniejszą i najlepszą kobietą chodzącą po kuli ziemskiej” – napisał Sebastian Tokarski na Instastory

Także na profilu Ewy pojawił się wpis, który mógł oznaczać, że para jest już po ślubie.

„Od dziś Tokarska” – wyznała Ewa

Relacje, które zamieszczali zarówno Sebastian, jak i jego ukochana w sieci, wyraźnie dawały do zrozumienia, że para, która od kilku dni przebywa na egzotycznych wakacjach, faktycznie zdecydowała się na potajemny ślub.

Zobacz także: Koniec związku Krzysztofa i Basi z Hotel Paradise.

Internauci dopytywali zakochanych o szczegóły ceremonii, jednak Sebastian nie był wylewny w tej kwestii i niechętnie komentował. W końcu były mieszkaniec rajskiego hotelu w rozmowie z Co Za Tydzień, zdradził, że jaka jest prawda. Jak się okazuje, para zrobiła wyłącznie improwizację ślubu, ale jak dodał były mieszkaniec Hotel Paradise, być może niedługo faktycznie zdecydują się powiedzieć sobie „tak”.

„Zrobiliśmy improwizacje z Ewcią, przyjaciele, pogoda i super klimat. Prawnie nadal jestem Tokarski, a Ewcia Świst. Ale kto wie, może już niedługo to się zmieni!” wyznał Sebastian

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Sebastiana Tokarskiego/cozatydzien.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej