Połącz się z nami

„Hotel Paradise” to klapa? Internauci mają już swoje zdanie!

hotel paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise” to klapa? Internauci mają już swoje zdanie!

Za nami pierwszy odcinek długo wyczekiwanego reality- show. Chociaż fani liczyli, że na antenie będzie tak barwnie, jak podczas oglądania „Love Island”, srogo się zawiedli. „Hotel Paradise” to klapa?

Dokładnie 24 lutego na antenie stacji TVN7 widzowie mogli zobaczyć premierowy odcinek „Hotelu Paradise”. Zobaczcie, jak internauci skomentowali najnowsze reality-show, które miało być hitem!

Legendarny program „Hotel Paradise”, w końcu zawitał na ekrany polskich telewizorów. Pierwotny format zrealizowany został dla amerykańskiej telewizji FOX, a pierwsze odcinki emitowane były już w 2003 roku. W Stanach Zjednoczonych program doczekał się dokładnie 3 edycji, a ostatnia wydana została w ubiegłym roku. Popularność tego kontrowersyjnego reality-show niezmiennie cieszy się ogromną popularnością i dotychczas na całym świecie wyemitowano aż 56 edycji w 14 różnych krajach.

W Polsce castingi do „Hotelu Paradise” ruszyły na początku grudnia. Przygotowania do projektu, który zrealizowany został na indonezyjskiej wyspie Bali, trwały od ponad dwóch lat. Uczestnicy zgłaszający się do show musieli być singlami, gotowymi na przeżycie wielkiej przygody, a może i znalezienia prawdziwej miłości. Podczas każdego tygodnia żądni atrakcji uczestnicy będą musieli połączyć się w pary, aby wspólnie dzielić jeden z hotelowych pokoi. Ta osoba, która zostanie samotna, będzie musiała próbować znaleźć partnera w kolejnym tygodniu. W przeciwnym razie opuści program, a na jej miejscu pojawi się nowy uczestnik „Hotelu Paradise”.

„Hotel Paradise” to klapa?

Za nami pierwszy odcinek długo wyczekiwanego reality-show, którego prowadzącą została Klaudia El Dursi. Kilka miesięcy temu zakończył się pierwszy sezon programu „Love Island. Wyspa Miłości”, który emitowany był przez stację Polsat. Chociaż program od początku wzbudzał sporo kontrowersji, widzowie pokochali oglądać zmagania islanderów na hiszpańskiej wyspie. Nic zatem dziwnego, że czekali na kolejne reality-show, którego format łudząco przypominał zasady programu „Love Island”.

W końcu zobaczyliśmy premierowy odcinek najnowszego reality-show. W pierwszym odcinku „Hotel Paradise” poznaliśmy łącznie pięć atrakcyjnych kobiet oraz czterech przystojnych mężczyzn gotowych na wiele, aby jak najdłużej zagościć w rajskim hotelu na Bali.

Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych nie brakuje krytycznych komentarzy zawiedzionych internautów, którzy obejrzeli premierowy odcinek.

„Masakra!!!!!Dno!!!Strata czasu!!!”

„To nudne jak nie wiem lepszy był bigbrother”

„Program to totalna kopia love island hahahahaha lektor,prowadzaca ,zasady,uczestnicy napakowane miesniaki i plastikowe dziunie z iq ponizej Ameby”

„Ale masakra! Wole Polsatowska edycje.”

Oglądaliście pierwszy odcinek? Czy, jak niektórzy internauci uważacie, że „Hotel Paradise” to klapa?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry