Hubert Jabłoński: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

2 września 2022
Przez: : KS

Hubert Jabłoński to jeden z uczestników Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia, który powraca na ekrany na antenie Polsatu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Hubert Jabłoński: wiek

Okazuje się, że Hubert jest jednym z najmłodszych uczestników w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Mianowicie, ma dopiero 23 lata. Z jego social mediów można dowiedzieć się, że na co dzień mieszka w Łodzi.

Co ciekawe, jest strażakiem. Od dwóch lat działa w jednej z łódzkich jednostek, wraz z którą bierze udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych.  Taki kierunek wybrał głównie dlatego, że pomoc innym sprawia mu radość, a także lubi czuć adrenalinę. Oprócz tego, komentuje mecze piłkarskie klubu Widzew Łódź.

Zobacz także: Co wiadomo o Marcinie Rybaku?

Hubert Jabłoński: Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Hubert zdradził, że o udziale w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia marzył od kiedy tylko skończył 16 lat. To właśnie wtedy zwycięzcą produkcji został Damian Marchlewicz. Jego Damian uważa za swoją inspirację.

Sam mówi o sobie, że jego mocną stroną w kuchni jest łączenie kuchni staropolskiej z nowoczesnymi nurtami. Nazywa to „lekkim twistem”. Smakują mu odświeżone wersje klasycznych dań, a także urozmaicenie ich o inny rodzaj kuchni. Tego nauczył się podczas warsztatów kulinarnych, które prowadził Ayt Ergodan.

Prawdziwą gratka kulinarną według Huberta jest schabowy jego babci. Jest także prawdziwym fanem kuchni azjatyckiej. Jednakże, sam nie czuje się mocny przyrządzając dania w jej nurcie. Jak poradzi sobie w Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia?

Hubert Jabłoński
Hubert Jabłoński

Hubert Jabłoński: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Huberta na Instagramie pod nazwą @hubert_jablonski. Możemy być pewni, że udział w programie kulinarnym Polsatu przyniesie mu szersze grono odbiorców.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej