Hubert Węzka: [Dredziasty, kim jest?, kariera, High League, Instagram]

25 stycznia 2022
Przez: : KS

Hubert Węzka to jeden z zawodników, których możemy oglądać podczas gal High League. Jej włodarzem jest Malik Montana. Walki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widowni. Sprawdźmy, co wiadomo o ich uczestniku!

Dredziasty: kim jest?

Od kiedy High Leagu zdradziło, że na jednej z gal zawalczy Hubert Węzka, wiele osób zaczęło się zastanawiać, co wiadomo na jego temat. W sieci można dotrzeć do kilku informacji o jego życiu i karierze. Mianowicie, w sieci można dotrzeć do informacji, że urodził się w 2001 roku. W związku z tym, w tym roku skończyłby 21 lat. Pochodzi ze Szczecina.

Pojawiają się również informacje, że w przeszłości Hubert miał co nieco do czynienia ze sportem. Rzekomo trenował lekkoatletykę. Zjawiskowym saltem pochwalił się nawet w trakcie trwania Rundek.

Jeśli chodzi o życie prywatne Dredziastego, młody twórca w sieci często chwali się swoją partnerką. Wszystko wskazuje na to, że jego serce jest już od jakiegoś czasu zajęte i tworzy zgraną relację.

Dredziasty High League
Dredziasty zawalczy w High League

Zobacz także: Co wiemy o Kubie Nowaczkiewiczu?

Hubert Węzka: High League

Okazuje się, że Dredziasty na początku swojej przygody z twórczością internetową współpracował z Kamerzystą, który aktualnie nie cieszy się dobą opinią w sieci. Po czasie zdecydował się rozpocząć samodzielnie karierę.

Co więcej, Hubert planował również związać się z branżą muzyczną. Wydał kilka piosenek, a kiedyś planował także własną płytę. Oprócz tego, prowadzi własny sklep internetowy.

Dołączenie Dredziastego do zawodników High League ogłoszono już jakiś czas temu. Jednakże, jego pierwsza walka odbędzie się dopiero na drugiej gali organizacji Malika Montany. W oktagonie zmierzy się z Kubą Nowaczkiewiczem – streamerem, któremu zarzuca się, że jest zbyt promowany przez członków ekipy.

Dredziasty: Instagram

Profil Huberta Węzki na Instagramie znajdziemy pod nazwą @hubertwezka. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 334 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz