Kuba Nowaczkiewicz: [wiek, Ekipa, kariera, High League, Instagram]

25 stycznia 2022
Przez: : KS

Kuba Nowaczkiewicz w sieci pojawił się stosunkowo niedługo. Jednakże, szybko dotarł do licznej grupy odbiorców. Niewątpliwie, miało z tym związek towarzystwo, w jakim się obraca. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kuba Nowaczkiewicz: kim jest?

Nowaczkiewicz to niewątpliwie jeden z najbardziej charakterystycznych zawodników, którzy walczą w High League. Wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów organizacji Malika Montany. W sieci możemy dotrzeć do informacji, że urodził się w 1997 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 24 lata. Na co dzień mieszka i trenuje w Krakowie.

Okazuje się, że na przestrzeni lat zajmował się różnymi rzeczami. Na swoim koncie ma również liczne sesje zdjęciowe, których efekty możemy znaleźć w jego social mediach. Niewątpliwie, uwagę przykuwają liczne tatuaże Kuby. W przeszłości stoczył amatorskie walki MMA.

Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo, jaki jest jego status związku, choć wiele osób interesuje ten fakt.

Kuba Nowaczkiewicz High League
Kuba Nowaczkiewicz walczy w High League

Zobacz także: Co wiemy o Edziu – zawodniku High League?

Kuba Nowaczkiewicz: kariera

O Kubie zrobiło się głośno przez to, że zaczął pojawiać się na odcinkach członków Ekipy Friza. Prywatnie to bardzo dobry kolega Tromby. Niektórzy uważają nawet, że Mateusz Trąbka na siłę chce wypromować swojego kumpla.

Jednakże, Nowaczkiewicz także sam próbuje sił w sieci. Mianowicie, często prowadzi transmisje na żywo. Najczęściej gra na nich w gry, rozmawia z widzami i opowiada o treningach.

Kuba ma już za sobą debiut na High League. Bez większego wysiłku pokonał Kolara. Po tym wieczorze, okrzyknięto go jednym z ulubieńców widowni. Po raz drugi do oktagonu wejdzie naprzeciw Dredziastemu. Ich pojedynek odbędzie się już 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie na gali High League 2.

Kuba Nowaczkiewicz: Instagram

Nowaczkiewicz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kubanowaczkiewicz. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 211 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej