Połącz się z nami

Huczne BABY-SHOWER Natalii Klimas! Znamy imię i płeć jej dziecka!

Z życia gwiazd

Huczne BABY-SHOWER Natalii Klimas! Znamy imię i płeć jej dziecka!

Natalia Klimas razem ze swoim mężem spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka w mediach społecznościowych pochwaliła się swoim baby-shower, na którym nie zabrakło jej przyjaciółek, które przyszły w naprawdę licznym gronie. Zobaczcie, jak wyglądało to huczne przyjęcie, w jednej ze znanych warszawskich restauracji!

W czerwcu ubiegłego roku Natalia Klimas wyszła za mąż za przyjaciela Piotra i Karoliny Kraśków, Mikołaja. Aktorka przez pewien czas była związana z Piotrem Woźniak-Starakiem, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Teraz Natalia jest w szczęśliwym związku, a już za niedługo na świecie powita swoje pierwsze dziecko.

Klimas o tym, że jest w stanie błogosławionym, poinformowała swoich fanów w marcu. Aktorka od początku nie ukrywała swojej radości i w mediach społecznościowych napisała

„Wszystko układa się tak, jak powinno”.

Natalia jest bardzo aktywna w sieci i co chwilę możemy zobaczyć na jej profilu zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Jakiś czas temu właśnie tam ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się CÓRECZKI!

„No z jakiej to okazji, baba w ciąży zaczyna sobie kupować wszystko w kolorze różowym? BĘDZIE WYMARZONA CÓRECZKA!”.

Jej poród zbliża się wielkimi krokami i właśnie z tej okazji zorganizowała huczne baby-shower, na którym nie zabrakło jej przyjaciółki Karoliny Ferenstein-Kraśko. Bajeczna impreza odbyła się w jednej ze znanych warszawskich restauracji „Flaming & CO”, którą wprost uwielbiają gwiazdy z polskiego show-biznesu.

Razem z Natalią w przyjęciu wzięło udział 25 osób, a aktorka za pomocą Instagrama podziękowała im za to bajeczne przyjęcie.

„Wczoraj był mój baby-shower i nie zapomnę tego wieczoru na długi czas. Było Nas 25 cudownych kobiet. Jedne zerwały się z teatru, żeby ze mną świętować, drugie zostawiły w domach kilkutygodniowe maluchy, trzecie przeorganizowały cały tydzień. Dotarły wszystkie!!!!! Ilość serdeczności i miłości (o obłędnych prezentach nie wspomnę) jaką wczoraj otrzymałam, przerosła moje najśmielsze oczekiwania”– czytamy pod zdjęciem.

Natalia nie zamierza również ukrywać jakie imię wybrała dla swojej córeczki. W komentarzu wyznała, że na świecie powita ZUZIĘ!

„A teraz czekamy na Zuzię!!”.

Natalia w ciąży wygląda naprawdę kwitnąco! Życzymy aktorce szczęśliwego rozwiązania!

Zobaczcie zdjęcia z tego bajecznego przyjęcia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry