Ida Nowakowska w ciąży! Wiemy, kiedy urodzi!

26 stycznia 2021
Przez: : M.S.

Gospodyni “Pytania na śniadanie” właśnie podzieliła się wspaniałą nowiną! Ida Nowakowska jest w ciąży! Kiedy urodzi?

Ida Nowakowska od pewnego czasu jest jedną z ulubienic stacji TVP. Po tym jak świetnie sprawdziła się w roli jurorki w programie “Dance, dance, dance” władze stacji zaproponowali jej prowadzenie porannego programu w TVP2 “Pytanie na śniadanie”. W roli gospodyni “śniadaniówki” tancerka również dobrze się odnalazła. Oprócz tego Ida angażowana jest często do współprowadzenia eventów organizowanych przez Telewizję Polskę. W zeszłym roku była gospodynią “Eurowizji Junior” oraz współprowadziła również Sylwestra Marzeń. Nikt wówczas nie przypuszczał, że Nowakowska jest w ciąży!

Wszystko wydało się podczas wtorkowego wydania “Pytania na śniadanie”. Przy okazji rozmowy o sposobach gwiazd na informowanie o ciąży, Ida nagle wstała i oznajmiła, że ona marzyła o tym, by pokazać swój brzuszek. Tym sposobem Nowakowska oznajmiła, że spodziewa się dziecka. Niezwykle wzruszający moment rozczulił wielu widzów, a do gospodyni zaczął spływać ogrom gratulacji. Redakcja “Pytania na śniadanie” wręczyła swojej ciężarnej koleżance kwiaty oraz tort przygotowany specjalnie na tę okazję.

Ida Nowakowska w ciąży!

Jak się okazało, Nowakowska jest już w dość zaawansowanej ciąży. W poście zamieszczonym na profilu programu “Pytanie na śniadanie” możemy dowiedzieć się, że prezenterka jest już w 6. miesiącu ciąży.

„GRATULUJEMY 
To już 6. miesiąc! Nasza pytaniowa rodzinka się powiększa!”

Zobacz: Ida Nowakowska zostanie mamą! Prezenterka jest w zaawansowanej ciąży!

Wiemy, kiedy Nowakowska urodzi!

Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży. W zależności od tego, który to dokładnie tydzień, wszystko wskazuje na to, że Ida urodzi na przełomie kwietnia i maja. Być może Ida sama pochwali się niebawem terminem porodu oraz zdradzi, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Na tym etapie ciąży zapewne Nowakowska wie już, czy wyda na świat synka, czy córeczkę.

A wy jak myślicie? Macie swoje typy?

Po raz kolejny serdecznie gratulujemy i życzymy zdrówka dla mamusi i maluszki!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej