Połącz się z nami

Ida Nowakowska wypowiedziała się na temat Marceliny Zawadzkiej! Jej słowa Was zaskoczą!

Z życia gwiazd

Ida Nowakowska wypowiedziała się na temat Marceliny Zawadzkiej! Jej słowa Was zaskoczą!

Ida Nowakowska w ostatnim wywiadzie, jaki udzieliła dla „Faktu” wypowiedziała się na temat swojej koleżanki po fachu, Marceliny Zawadzkiej! Co myśli tancerka o swojej koleżance? Zobaczcie!

Po zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan z TVP to właśnie Ida Nowakowska i Marcelina Zawadzka przejmują po niej pałeczkę i bez wątpienia wyrastają na gwiazdy Telewizji Polskiej. Jak już pisaliśmy wcześniej TUTAJ! Obie panie mają poprowadzić rozśpiewane show.

View this post on Instagram

?

A post shared by Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria) on

Marcelina Zawadzka podobno dostała po raz drugi szansę i poprowadzi popularny program „The Voice Of Poland”, natomiast Nowakowskiej przypadł udział w produkcji „The Voice Kids”.

Można szczerze powiedzieć, że obydwie dziewczyny wraz z Martą Manowską, którą zobaczymy w show „The Voice Senior”, nieco skorzystały na odejściu Kurdej-Szatan z TVP.

Ida Nowakowska po tym, jak zasiadła w jury programu „Dance, Dance, Dance” powoli pnie się po szczeblach kariery, czego dowodem może być to, że coraz częściej widzimy ją na ekranach naszych telewizorów.
Ida nie tylko dołączyła do obsady „Pytanie na śniadanie”, gdzie jedną z prowadzących jest również Zawadzka, ale miała również przyjemność relacjonowania kulis festiwalu w Opolu. Najwidoczniej przypadła ona do gustu stacji TVP, która zapewnia jej coraz więcej programów.

Ostatnio w jednej ze swoich wypowiedzi, wprost nie mogła się nachwalić Marceliny. Jak sama gwiazda wyznała, chociaż sama sobie nie ma nic do zarzucenia, to Zawadzkiej nigdy nie dorówna!

„Marcelina Zawadzka jest dla mnie najpiękniejszą kobietą na kuli ziemskiej. Zdaję sobie sprawę, że jestem fajna, ale Marcelinie nigdy nie dorównam. Ona ma takie piękne kształty, a jej ciało jest perfekcyjne, że trudno oderwać wzrok. No i te nogi do nieba, są zjawiskowe „– powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

Wszystko więc wskazuje na to, że o jakimkolwiek konflikcie pomiędzy paniami nie ma mowy, a Telewizja Polska na pewno zadowolona jest z tego faktu, że obydwie dziewczyny darzą się taką sympatią.

Już jesienią będziemy mogli zobaczyć, jak obydwie spiszą się w swoich nowych rolach i mamy nadzieję, że godnie zastąpią, jakby się wydawało do tej pory, niezastąpioną Basię Kurdej-Szatan!

Też uważacie, że obie panie dadzą radę w roli prowadzących muzyczne programy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry