Marcelina Zawadzka pozuje z partnerem. Jej ukochany to prawdziwe ciacho!

1 października 2021
Przez: : KS

Marcelina Zawadzka z okazji Dnia Chłopaka na jednym profili społecznościowych zamieściła zdjęcia ze swoim partnerem. To pierwsze wspólne fotki na jej profilu. Trzeba przyznać, że ukochany modelki to prawdziwy przystojniak!

Marcelina Zawadzka

Była Miss Polonia po udziale w konkursach piękności swoją karierę postanowiła kontynuować w show biznesie. Od tamtej pory nie tylko często pokazuje się na ściankach, ale także sprawdza się w roli prezenterki. Telewidzowie mieli okazje oglądać ją już w kilku programach.

Zawadzka między innymi była współprowadzącą programu Pytanie na śniadanie, Bake Off – Ale ciacho! oraz The Voice of Poland. Już niebawem, gwiazdę będziemy mogli oglądać w tej samej roli, lecz w nowym programie Farma, który swoją premierę będzie miał już wiosną 2021 roku na antenie Polsatu.

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka na planie Farmy

Zobacz także: Kim jest współprowadząca programu Farma – Ilona Krawczyńska?

Związek Marceliny Zawadzkiej

Zawadzka od jakiegoś czasu nie dzieli się już tak chętnie swoim życiem prywatnym. Dotyczy to także statusu jej związku. Wszystko wskazuje na to, że po kilku nieudanych relacjach, doszła do wniosku, że szczęście lepiej przeżywać w spokoju.

Jednakże, była Miss Polonia zdecydowała się zrobić wyjątek z uwagi na Dzień Chłopaka, który obchodzimy 30 września. Gwiazda na swoim profilu na Instagramie zamieściła kilka uroczych zdjęć ze swoim ukochanym.

Marcelina Zawadzka chłopak
Marcelina Zawadzka z ukochanym

Max Gloeckner to pochodzący z Niemiec przedsiębiorca i prawdziwy miłośnik podróży. Mimo, że jeszcze na jego temat wiadomo niezbyt dużo, być może Zawadzka w najbliższym czasie zdecyduje się powiedzieć o nim coś więcej.

Ukochanym Marceliny Zawadzkiej zachwycają się również jej fani. Pod ich wspólnymi zdjęciami nie brakuje słów zachwytu:

,,Jak z obrazka 😍”

,,Przepiękna z Was para 🔥🔥🔥😍

Trzeba przyznać, że partner modelki i prezenterki telewizyjnej to prawdziwe ciacho, a razem prezentują się naprawdę świetnie. Zakochanym życzymy wiele szczęścia i liczymy na więcej wspólnych fotek!

źródło: Instagram Marceliny Zawadzkiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej