Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę podczas koncertu! Pomyliła wykonawców!

16 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

15 sierpnia odbył się koncert Piosenki Wojskowej Państwa NATO, ktrego prowadzącą była m.in Ida Nowakowska. Ulubienica TVP zaliczyła jednak wpadkę na scenie.

Koncert Piosenki Wojskowej NATO

Telewizja Polska, w ramach wakacyjnej trasy dwójki, zorganizowała wyjątkowe wydarzenie muzyczne z okazji Święta Wojska Polskiego. W Elblągu odbył się Koncert Piosenki Wojskowej Państwa NATO, podczas którego na scenie pojawiło się wielu polskich i zagranicznych artystów, którzy wykonywali piosenki o tematyce wojskowej.

Wśród muzyków, którzy wystąpili na elbląskiej scenie pojawili się między innymi: Filip Lato, Kasia Moś, Halina Frąckowiak, Trubadurzy, grupa Tre Voci, Chór Wojska Polskiego, a także zagraniczny zespół Captain Jack.

Gospodarzami koncertu były osoby związane ze stacją TVP. Na scenie widzów powitali ulubieńcy stacji Jacka Kurskiego: Tomasz Kammel, Aleksander Sikora, Ida Nowakowska i Karolina Pajączkowska.

AKPA
Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Karolina Pajączkowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Wpadka Idy Nowakowskiej

Jedna z prowadzących wydarzenie muzyczne zaliczyła solidną wpadkę. Ida Nowakowska, która ma już doświadczenie w prowadzeniu koncertów i zawsze świetnie sprawdzała się w tej roli, tym razem zaliczyła pomyłkę.

Po występie zagranicznej grupy Capitain Jack, Nowakowska odniosła się do aktualnego wokalisty zespołu i pomyliła go z poprzednim liderem grupy.

“Eks żołnierz, międzynarodowa supergwiazda. Captain Jack na specjalną prośbę widzów Telewizji Polskiej wykonał utwór, który jest ulubionym utworem wszystkich żołnierzy – “In the army now”. Wielkie brawa raz jeszcze. Się działo” – powiedziała po występie Nowakowska.

Capitain Jack
Captain Jack, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Warto wspomnieć, że to poprzedni wokalista zespołu, Franky Gee został zaciągnięty do amerykańskiej armii i przebywał w Niemczech. Co więcej, Francisco Alejandro Gutierrez zmarł w 2015 roku w skutek wylewu krwi do mózgu. Aktualnie, wokalistką zespołu Capitain Jack jest Bruce Lacy, który z wojskiem niewiele ma wspólnego, co ciekawsze był on niegdyś… striptizerem.

Wpadkę Idy wytknęła jej dziennikarka Sylwia Czubkowska, która skomentowała sytuację na swoim Twitterze.

“Zanim został supergwiazdą był amerykańskim żołnierzem – Ida Nowakowska, zapowiadając Captain Jack. Tyle że oryginalny wokalista Franky Gee, który był w US Army zmarł w 2005 r. A śpiewa najpewniej Bruce Lacy, który doświadczenie zdobywał w grupie striptizerów Erotic Tigers”

Źródło: Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej