Ida Nowakowska została blondynką?! Ogromna metamorfoza gwiazdy TVP!

30 marca 2021
Przez: : J.J

Ida Nowakowska zaprezentowała swoim fanom wielką metamorfozę w swoim wyglądzie. Tancerka dotychczas była brunetką, a teraz zdecydowała się na odważną zmianę. Zobaczcie, jak prezentuje się w nowym wydaniu! Ida Nowakowska została blondynką?!

Ida Nowakowska życie zawodowe

Ida Nowakowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Od 2019 roku widzimy ją w roli jurorki w programie TVP2 Dance Dance Dance. Współprowadzi również poranny program Pytanie na śniadanie oraz The Voice Kids. Na swoim koncie ma również liczne zawodowe angaże oraz wiele sukcesów w świecie tańca. Mało kto pamięta, że Ida była jedną z uczestniczek programu rozrywkowego TVN You Can Dance – Po prostu tańcz.

Ida Nowakowska jest żoną Jack’a Herndona, którego poślubiła w 2015 roku. Małżeństwo w styczniu obecnego roku poinformowało, że spodziewa się dziecka.

Social media Nowakowskiej

Ida, jak wiele innych gwiazd prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją pod nazwą @idavictoria. Profil na Instagramie Idy śledzi obecnie blisko 330 tysięcy fanów.
Ida dzieli się z fanami przeróżnymi zdjęciami – zarówno z życia codziennego, jak i zawodowego.
Dziś na Instagramie tancerki pojawiło się zdjęcie po jej metamorfozie. Jak się okazuje, Ida Nowakowska została blondynką.

Nowa fryzura Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska do tej pory była posiadaczką ciemnych włosów. Niedawno informowaliśmy Was o jej nowej fryzurze, na którą zdecydowała się tancerka. Jak się wówczas okazało, Ida zdecydowała się na odważny, rudy kolor. Niemniej jednak było to tylko chwilowa zmiana.

Tym razem na głowie Idy Nowakowskiej zagościł blond. Tancerka zdecydowała się na balejaż. Włosy zostały krótko ścięte, na modną fryzurę lat 20. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Ida w blond włosach

Jak się okazuje, jest to jednak peruka. Niemniej jednak trzeba przyznać, że taka fryzura wyjątkowo pasuje Idzie. Zgadzacie się z nami?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz