Ruda Ida Nowakowska jest nie do poznania! Do tego ta fryzura…

27 lutego 2021
Przez: : J.J

Ida Nowakowska zaszalała ze swoim wyglądem i zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Ognisty rudy kolor i zaskakująca fryzura – nie możecie tego przegapić! Ruda Ida Nowakowska jest nie do poznania!

Od kiedy Ida Nowakowska ogłosiła wieść, że zostanie mamą nie schodzi z ust Polaków, a media nie przestają rozpisywać się o jej osobie. Prezenterka „PnŚ” ogłosiła to podczas jednego z odcinków w programie śniadaniowym. Co ciekawsze, Idzie długo udało się utrzymać, wieść o ciąży w tajemnicy przed mediami. Kiedy zdradziła swój stan, była już w szóstym miesiącu ciąży.

Od tej pory Ida nadrabia dodawanie ciążowych fotek i nagrań, na których dumnie eksponuje swoje coraz to większe krągłości. Po ujęciach tych widać, że ciąża bardzo jej służy. Niedawno przyszła mama zdradziła płeć dziecka. O tym przeczytacie tutaj: Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka. Potwierdziła przypuszczenia?

Ida prowadzi aktywnie swój profil w mediach społecznościowych na portalu Instagram, który zgromadził już sporą liczbę obserwujących, mianowicie 320 tysięcy. Prowadząca “PnŚ” zamieszcza tam przeróżne zdjęcia i nagrania. Będąc obserwatorami jej profilu będziecie mogli oglądać zarówno ujęcia z życia prywatnego Idy, jednak przede wszystkim dzieli się ona życiem zawodowym – kolejnymi projektami, wystąpieniami na ściankach lub w różnych programach.

Ruda Ida Nowakowska jest nie do poznania!

Każdy, kto choć trochę obserwuje osobę Idy i jej życie doskonale wie, że od zawsze jest ona posiadaczką długich, ciemnych włosów. Prezenterka nie należy do osób, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem, decydując się na odważne cięcia czy zaskakujące fryzury. Tym bardziej będziecie w szoku, kiedy zobaczycie jej najnowszą fryzurę.

Ida udostępniła na swoim InstaStory nagranie, na którego ujęciach widzimy ją we fryzurze afro w ogniście rudym kolorze. Jest to jednak jedynie peruka, a nie prawdziwa metamorfoza. Iga wystąpiła w takim wydaniu w programie “Ale Jazda”.

Jak podobała się Wam ruda Ida?

To również może Was zainteresować: Ida Nowakowska zdradziła swoje ciążowe zachcianki. Zrozumie to każda przyszła mama!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej