Połącz się z nami

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rezygnuje z social-mediów. Opublikowała swój ostatni wpis

Iga Śmiechowicz znika z Instagrama

Z życia gwiazd

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rezygnuje z social-mediów. Opublikowała swój ostatni wpis

Uczestniczka piątej edycji programu Ślubu od pierwszego wejrzenia znika z Instagrama. Iga Śmiechowicz opublikowała swój ostatni wpis, w którym zdradziła powody tej decyzji.

View this post on Instagram

A post shared by TVN 7 (@tvn.7)

5. edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najpopularniejszych programów typu reality-show, który aktualnie oglądać możemy na antenie TVN7. Program, do którego zgłaszają się uczestnicy, mający nadzieję na odnalezienie miłości przed kamerami, wciąż wzbudza ogromne kontrowersje. Mimo to nieprzerwanie przyciąga przed ekrany ogromną ilość widzów. Wszystko za sprawą formatu. Do programu Ślub od pierwszego wejrzenia zgłaszają się singielki i single, którzy dotychczas nie mieli szczęścia w miłości i nie ułożyli swojego życia uczuciowego, tak jakby tego chcieli. Uczestnicy liczą, że eksperci pomogą znaleźć im drugą połówkę.

W piątej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia ponownie poznaliśmy 6 bohaterów. Eksperci na podstawie licznych ankiet i testów dobrali następujące pary: Iga i Karol, Laura i Maciej oraz Iza i Kamil. Czy któremuś z nowopowstałych małżeństw udało się przetrwać? Tego dowiemy się w finałowym odcinku.

Zobacz także: Finał Ślubu od pierwszego wejrzenia już wkrótce. Znamy datę.

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Iga Śmiechowicz znika z Instagrama

Jedną z najbardziej barwnych i wzbudzających ogromne zainteresowanie widzów bohaterek piątej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, jest Iga Śmiechowicz. 32-latka praktycznie od początku swojego udziału w programie czytała pod swoim adresem wiele niepochlebnych opinii.

Zobacz także: Iga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia ostro reaguje na hejt.

Chociaż Iga Śmiechowicz wielokrotnie podkreślała, że na jej Instagramie nie ma przyzwolenia na hejt i obraźliwie komentarze, wciąż pojawiają się osoby, które próbują jej dopiec. Jak sama zaznaczyła w najnowszym wpisie, aktualnie zmaga się z małym kryzysem, dlatego postanowiła na chwilę znikać z social-mediów. Śmiechowicz uspokoiła swoich fanów i przyznała, że wróci na swój Instagram, dopiero jak program dobiegnie końca.

Wczoraj spędziłam dzień bez social mediów i to byl dobry dzień. Dlatego wróce tutaj po programie. Dam sobie czas na pracę, skupienie, okiełznanie moich emocji. Ale przede wszystkim czas na przygotowanie się…bo mimo chwilowego kryzysu jestem mocnym zawodnikiem, zawsze pracowałam z ludźmi i dla ludzi, pomagałam innym, prowadziłam zajęcia, spędzałam czas z przyjaciółmi. Nie pozwolę żeby byle kto mi tę radość przygasił. 🙂 Oglądają mnie dzieci, które uczę , goście których gościłam na animacji, dzieci które uczyłam kiedyś a dziś są duże. Mnie można na chwilę zatrzymać, ale nie zniszczyć. Potrzebuje siły i merytorycznej wiedzy którą stale gromadzę. Będe się nią dzielić, ale w swoim czasie. Trzymajcie się i do zobaczenia wkrótce !:)

Iga Śmiechowicz znika z Instagrama
Iga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia rezygnuje chwilowo z social-mediów

Iga Śmiechowicz chwilowo znika ze swojego Instagrama, ale jak przyznała, wkrótce z pewnością wróci.

źródło: Instagram Igi ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry