Połącz się z nami

Igor i Angelika oficjalnie RAZEM! Wielki Brat POŁĄCZYŁ kolejną parę!

News

Igor i Angelika oficjalnie RAZEM! Wielki Brat POŁĄCZYŁ kolejną parę!

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska już w domu Wielkiego Brata mieli się ku sobie, co doskonale widzieliśmy na ekranach naszych telewizorów. Teraz jak się okazuje, to uczucie z każdym dniem się umacnia, a para ostatnio wypowiedziała się na ten temat! Zobaczcie!

Igor i Angelika dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w polskim show-biznesie. Ich wspólna przygoda zaczęła się całkiem nie dawno, kiedy to Angelika niespodziewanie pojawiła się w domu Wielkiego Brata. Wejście dziewczyny do programu było jak grom z jasnego nieba dla Igora.

Pomiędzy tą dwójką zaczęło niemal od razu iskrzyć, ku niezadowoleniu Magdaleny Zając, z którą Jakubowski był łączony nieco wcześniej. Ich relacja nie miała za bardzo jak rozwinąć się w programie, ponieważ Angelika, zanim na dobre zadomowiła się w domu Wielkiego Brata, musiała już go opuścić.

Po jej odejściu z programu nad ich związkiem pojawiły się nieco ciemniejsze chmury, jednak oni doskonale wiedzieli, że po zakończonym programie będą kontynuowali swoją znajomość. Bez wątpienia połączyła ich wspólna pasja, którą jest sport. Dzisiaj są niemalże nierozłączni i wszystko wskazuje na to, że planują nawet razem zamieszkać.

„Angela dobrze gotuje, dobrze sprząta, jest perfekcyjną panią domu, więc pod tym kątem i w tym aspekcie myślę, że sprawdzi się, a mi się będzie dobrze żyło”– powiedział z uśmiechem Igor w wywiadzie.

Para spędza ze sobą naprawdę dużo czasu. Wspólnie trenują, pojawiają się razem na różnego rodzaju eventach i razem udzielają wywiadów. W jednym z nich zdradzili nieco swoje plany na przyszłość

„Wszyscy widzą w nas potencjał. Dostaję mnóstwo wiadomości, że pasujemy do siebie, że powinniśmy być razem. […] U nas wszystko zachodzi bardzo szybko. Wiemy, co lubimy, co nas łączy. Mamy wspólne pasje, hobby i tak każdy dzień, każda godzina przeradzają się w coraz większą bliskość, chęć przebywania razem. Aż w końcu dochodzi do takiego zjednoczenia. Pomyśleliśmy, że może jednak powinniśmy spróbować i może nam wyjdzie”– powiedziała w rozmowie z „Faktem”dziewczyna.

View this post on Instagram

??

A post shared by Angelika Głaczkowska (@fit__and__fly) on

Najwidoczniej finalista, reaktywowanego po latach „Big Brothera” jest tego samego zdania, bo jak wyznał

„My się bardzo dobrze dogadujemy. W prawie każdym aspekcie. W różnych sytuacjach się uzupełniamy. Mamy podobne charaktery. Ciągnie nas do siebie. Jesteśmy wobec siebie bardzo wyrozumiali”.

Para została zapytana co myśli o wspólnym zamieszkaniu. I chociaż na początku nie chcieli udzielić odpowiedzi, to w końcu wyznali, że prawdopodobnie wszystko zmierza w tym kierunku.

„Myślę, że to jest normalny odruch. Wolę, żeby Igor był u mnie, niż miałby szukać hoteli czy mieszkania na wynajem. […] Tak. Cieszę się, to jest szczere”– odpowiedziała Angelika.

Jak widzimy program „Big Brother” połączył ze sobą już dwie pary. Madzia i Oleh nadal się poznają poza murami domu Wielkiego Brata i spędzają ze sobą mnóstwo czasu, czego dowodem mogą być filmiki na profilu dziewczyny w mediach społecznościowych.

My życzymy Igorowi i Angelice wszystko najlepszego i również trzymamy kciuki za ich związek!

Pasują do siebie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry