“The Voice of Poland 12”: Piotr Lato z “Big Brothera” pojawi się na scenie z dziewczyną! Doskonale ją znacie!

10 września 2021
Przez: : M.J

Już 11 września startuje 12. edycja The Voice of Poland. W pierwszym odcinku podczas przesłuchań w ciemno zobaczymy uczestnika pierwszej edycji Big Brothera, który zaśpiewa w duecie z ukochaną. Kim jest wybranka muzyka? Na pewno ją pamiętacie!

The Voice of Poland 12

Program TVP ponownie wraca na nasze ekrany. Tym razem w jurorskich fotelach zasiądą Thomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Sylwia Grzeszczak. w pierwszym odcinku, w którym widzowie będą świadkami przesłuchań w ciemno na scenie pojawi się duet, który doskonale już znacie.

Zobacz także: Finalista The Voice of Poland i uczestniczka Top Model będą rodzicami!

The Voice of Poland 12.
Jury 112. edycji The Voice of Poland.

Piotr Lato swoją przygodę z show-biznesem zaczął dwie dekady temu, kiedy pojawił się w pierwszej edycji programu Big Brother. Przypomnijmy, że dom Wielkiego Brata opuścił przez złamanie regulaminu, jednak nie odsunął się w cień. Piotr próbował swoich sił w 1. edycji programu The Voice, gdzie wówczas nie obrócił żadnego z foteli. Wszystko wskazuje na to, że tym razem może się to zmienić!

Piotr Lato i Karolina Charko w The Voice of Poland

Na scenie w pierwszym odcinku zobaczymy duet. Piotr Lato na udział w programie tym razem zdecydował się ze swoją dziewczyną. Karolina Charko również ma za sobą występy w The Voice of Poland. Ukochana Piotra w muzycznym programie doszła aż do ćwierćfinału. To właśnie na planie muzycznego show zaczęła się historia tej dwójki.

W sieci pojawiła się zapowiedź występu Karoliny i Piotra. Para zaśpiewa na przesłuchaniach w ciemno piosenkę Herbiego Hancocka i Johna Mayera Stitched Up. Na poniższym nagraniu możemy również zobaczyć, że jako pierwszy obrócił się Marek Piekarczyk, co oznacza, że Piotr i Karolina przeszli dalej. Czy odwrócą swoimi głosami kolejne fotele?

Będziecie im kibicować?

Źródło: Instagram The Voice of Poland

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej