Połącz się z nami

Igor i Angelika WYJAWILI tajemnicę swojego PŁOMIENNEGO ROMANSU! To co wyznali może Was ZASKOCZYĆ!

Z życia gwiazd

Igor i Angelika WYJAWILI tajemnicę swojego PŁOMIENNEGO ROMANSU! To co wyznali może Was ZASKOCZYĆ!


Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski szczerze opowiedzieli o swoim związku! Ich miłość zrodziła się na oczach milionów widzów! Para wyznała co ich połączyło oraz na jakim etapie jest ich związek! Możecie nieźle się zaskoczyć!

„Big Brother” połączył niejedną parę! Dzięki programowi swoją miłość odnaleźli Madzia i Oleh, ale nie tylko oni stworzyli związek w Domu Wielkiego Brata. Igor i Angelika od wejścia kobiety do programu, wpadli sobie w oko. O ich wspólnej nocy było bardzo głośno w mediach, pisaliśmy o tym TUTAJ. Wtedy nikt nie przypuszczał, że to początek ich miłości! Chociaż w „Big Brotherze” nie mieli okazji spędzić ze sobą zbyt dużo czasu, bo Głaczkowska szybko opuściła reality- show, to po zakończeniu programu ich relacja przerodziła się w coś więcej niż tylko zwykłą znajomość.

Igor dotarł aż do finału programu. Mimo, że nie wygrał to bez wątpienia zyskał sobie sympatię wielu widzów. Po wyjściu z „Big Brothera” jego medialna kariera nabrała tempa, a oprócz popularności Jakubowski otrzymał ukochaną! Angelika w programie była tylko chwile, jednak to wystarczyło, by zwrócić uwagę Igora. Mimo, że ich znajomość rozwinęła się po programie, to gdyby nie „Big Brother” zakochani nie mieliby okazji się poznać. Teraz piękna partnerka towarzyszy finaliście niemalże we wszystkich publicznych wyjściach.

Młodzi zakochani niedawno przyznali się, że są razem, a teraz w rozmowie z reporterką „jastrzabpost” zdradzili kulisy swojego związku.

„Zupełnie bym się tego nie spodziewała, ale tak jak mówię: to, co mnie najlepszego spotkało w programie Big Brother, to Igor. Tak naprawdę nie wiem ile jesteśmy razem. Można uznać, że od 17 czerwca. Te wspólne wyjścia medialne, pewne sytuacje nas do siebie zbliżyły i stwierdziliśmy, że idziemy w to”- wyznała Angelika.

Igor zdradził, że zamieszkał już ze swoją ukochaną, co może wywołać niemałe zdziwienie, gdyż para  spotyka się ze sobą dopiero miesiąc:

„Na razie dajemy sobie szansę. Ja zawsze powtarzam, że jest przyjaźń, partnerstwo, szacunek. Dopiero na końcu miłość. Co dla kogo znaczy to słowo. Ale już mieszkamy razem. Więc ten krok mamy z głowy. Jest trochę inaczej, ale stwierdziliśmy, że nie mamy czasu prywatnego dla siebie, żeby nacieszyć się samym sobą.”- dodał Igor.

View this post on Instagram

??

A post shared by Angelika Głaczkowska (@fit__and__fly) on

Myślicie, że Igor i Angelika mają szansę stworzyć szczęśliwy związek? Trzymamy kciuki, by się im udało!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry