Połącz się z nami

Ikea stworzyła własne paczkomaty – jak z nich korzystać i gdzie się znajdują?

Ikea stworzyła własne paczkomaty

News

Ikea stworzyła własne paczkomaty – jak z nich korzystać i gdzie się znajdują?

Ikea chcąc zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów w tych trudnych i niepewnych czasach stworzyła własne paczkomaty! Gdzie się znajdują?

Ikea to szwedzkie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją oraz sprzedażą detaliczną mebli, artykułów dekoracyjnych oraz gospodarstwa domowego. To jeden z najbardziej znanych sklepów, który słynie ze swoich praktycznych rozwiązań podczas urządzania domu.

Ikea stworzyła własne paczkomaty
Źródło: https://businessinsider.com.pl/

Ikea stworzyła własne paczkomaty

Od 4 maja można stacjonarnie wykonywać zakupy w Ikei jak i w wielu innych sklepach nie znajdujących się w galeriach handlowych. W sklepach obowiązują oczywiście środki ostrożności takie jak ograniczona ilość osób, między którymi należy zachować minimum 2 metry odstępu czy obowiązek noszenia maseczki. W dalszym ciągu w Ikei nie działa gastronomia oraz pokoje zabaw dla dzieci. Sklep wychodzi na przeciw wszystkim utrudnieniom i chce w bezpieczny sposób usprawnić zakupy. Z tego powodu Ikea stworzyła paczkomaty do samodzielnego odbierania paczek zamówionych online!

Co ciekawe, obecnie działają one już w Austrii. Pierwszy tego typu paczkomat w Polsce ma pojawić się w sklepie na warszawskim Targówku.

„Pracujemy nad wdrożeniem różnych usług dotyczących dostaw ułatwiających klientom wygodne zakupy, zarówno w odbieraniu małych paczek z artykułami z naszego asortymentu wyposażenia wnętrz, jak również myślimy nad rozwiązaniem dopasowanym do wielkości naszych płaskich paczek z meblami”– poinformowała Aneta Gil, liderka ds. komunikacji zewnętrznej IKEA Retail.

Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie to rozwiązanie pojawi się w naszym kraju, jednak przedsiębiorstwo zapewnia, że to kwestia zaledwie kilku miesięcy.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry