Ile IQ ma Doda? Taki wynik posiada tylko 1 proc. populacji!

2 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Nie od dziś wiadomo, że Doda może pochwalić się bardzo wysokim poziomem inteligencji, który udowodniła publikując jeden z dokumentów. Jeśli należycie do grona, które tego nie wie – zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu. Możecie się zaskoczyć!

Doda prywatnie i zawodowo

Choć Doda nie ma szczęścia w miłości może pochwalić się bogatą karierą zawodową i stabilnym miejscem w polskim show-biznesie. Artystka w 2021 rozstała się ze swoim ostatnim mężem – Emilem Stępniem, z którym współprodukowała film Dziewczyny z Dubaju.

Aktywność zawodową rozpoczęła w 1998 roku i od tego czasu wciąż jest bardzo aktywna w show-biznesie. Doda posiada wielu fanów, którzy śledzą jej karierę muzyczną, dopingując w kolejnych projektach. Niedawno również, jak już wspomnieliśmy, próbowała swoich sił w innych dziedzinach biorąc się za współprodukcję filmu – Dziewczyn z Dubaju.

Film okazał się strzałem w dziesiątkę i ściągnął przed ekrany kin masę ludzi.

Zobacz także: Nowy projekt Dody i Stanowskiego!

IQ Dody

Doda jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich artystek na rodzimej scenie muzycznej. Wyróżnia się pewnością siebie i mocnym charakterem. Nie od dziś wiadomo również, że jest bardzo inteligentną kobietą, a o jej wysokim IQ mogliście już słyszeć dawno temu.

Dla wszystkich, którzy nie słyszeli jeszcze, ile IQ ma Doda mamy odpowiedź. Pewien czas temu artystka sama pochwaliła się dokumentem od Mensa Polska, tym samym zamykając usta niedowiarkom.

Na dyplomie Stowarzyszenia Mensa Polska czytamy, że Dorota Rabczewska zyskała wynik testu inteligencji 156 IQ.

Jak się okazuje, tak wysoki wynik uzyskuje jedynie 1 % populacji.

Doda
Dyplom Dody

Wiedzieliście?

Źródło: Instagram Dody, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej