Karolina Pisarek z narzeczonym kupili luksusową willę! Jej cena zwali Was z nóg…

11 stycznia 2022
Przez: : M.J

Karolina Pisarek wraz z narzeczonym Rogerem Sallą pochwalili się ostatnio zakupem luksusowej willi. Już sam budynek robi wrażenie i nic w tym dziwnego, bo jak teraz donosi jeden z portali, warszawska willa nie należy do najtańszych. Ile kosztował ich dom z pięcioma sypialniami i czterema łazienkami?

Karolina Pisarek i Roger Salla

Od kiedy Karolina Pisarek zaczęła spotykać się z Rogerem Sallą na jej Instagramie pojawia się mnóstwo zdjęć z ukochanym. Bez wątpienia modelka i jej partner żyją jak w bajce. Zdjęcia z dalekich podróży do rajskich zakątków świata za każdym razem zapierają dech w piersiach. To właśnie w ubiegłym roku będąc na Malediwach Pisarek przyjęła oświadczyny ukochanego, a już niebawem para stanie na ślubnym kobiercu.

Choć kariera Karoliny zaczynała się dość niewinnie w programie Top Model, to teraz można śmiało powiedzieć, że jest jedną z tych osób, która nie bała się sięgać po kolejne swoje marzenia.

Zobacz także: Pisarek kupiła auto za milion złotych! Pokazała zdjęcia.

Jak się okazuje, związek Pisarek i Salli wkroczył właśnie na kolejny etap, ponieważ para zdecydowała się na zakup wspólnej nieruchomości. Modelka pochwaliła się tą nowiną na swoim Instagramie nie kryjąc przy tym zachwytu ogromną willą, której stała się posiadaczką.

“Kolejny nowy rozdział ❤️ Nasz dom @rogeiro20🥰 Marzenie się spełniło, teraz mamy ciepły kąt, w którym będziemy wspólnie żyć i kreować piękną przyszłość🔒 🥰”- napisała na Instagramie.

Pisarek i Salla.
Nowa posiadłość Karoliny Pisarek.

Ile kosztuje nowa willa Karoliny Pisarek?

Karolina i Roger zdecydowali się na zakup domu w prestiżowej, podwarszawskiej dzielnicy. Działka, na której znajduje się posiadłość modelki i jej ukochanego ma powierzchnię niemal 1500mkw. Jak donosi również portal Pudelek, w dwupiętrowej willi znajduje się pięć sypialni i cztery łazienki. Znajdziemy w niej również ogromną kuchnię, gabinet oraz siłownię.

Dom jest w pełni wyposażony w najnowszą technologię, jak i design. Dodatkowo wszystko urządzone jest z ogromną klasą i gustem. Pierwsze zdjęcie z wnętrza luksusowej willi pojawiło się już na Instagramie modelki, kiedy oprowadzała po swoim nowym gniazdku mamę. Jak również donosi powyższy portal, Karolina i Roger za swoje cztery kąty zapłacili niemal 5 mln złotych.

Karolina Pisarek z mamą i narzeczonym.
Wnętrze nowego domu Pisarek.

Jak wam się podobna posiadłość modelki?

Źródło: Pudelek / Instagram Karoliny Pisarek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej