Karolina Pisarek pochwaliła się wypasioną furą! Internautka: “Co się stało z Twoją skromnością?”

23 grudnia 2021
Przez: : MC

Karolina Pisarek pokazała na swoim Instagramie prezent, który sprawiła sama sobie. Mowa o samochodzie, który trzeba przyznać, robi wrażenie. Pod postem modelki pojawiły się jednak skrajne opinie.

Kilka słów o Karolinie

Karolina Pisarek to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która zyskała popularność biorąc udział w 5. edycji programu Top Model. Karolina zajęła wówczas 2. miejsce. Uczestniczka programu sprytnie wykorzystała popularność, rozwijając swoje skrzydła i wspinając się po kolejnych szczeblach kariery. Obecnie jest jedną z popularniejszych gwiazd w polskim show biznesie. Karolinę mogliśmy zobaczyć również w programie Azja Express, który wygrała razem ze swoją koleżanką.

Jeśli chodzi o życie prywatne, modelka tworzy obecnie związek z Rogerem Salla. Para w tym roku postanowiła się zaręczyć.

Zobacz także: Pierścionek zaręczynowy Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek z partnerem w Dubaju

Karolina Pisarek pochwaliła się nowym samochodem

Karolina jako aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Regularnie informuje widzów co u niej słychać, nad czym pracuje i co dzieje się w jej życiu. Tym razem modelka postanowiła pochwalić się ważnym zakupem, a mianowicie pierwszym samochodem.

Zobacz także: Tak mieszka Karolina Pisarek

“Nie mogę uwierzyć, ze to się właśnie stało! Mój pierwszy wymarzony samochód 😍” – zakomunikowała gwiazda na swoim Instagramie.

Niedługo później modelka opublikowała również nagranie, na którym rozpakowuje swój prezent. Po chwili oczom ukazuje się samochód Audi R8 o wartości blisko miliona złotych.

“Jako mała dziewczynka, grająca w gry komputerowe z kuzynami zazwyczaj były to gry takie jak np. Need for Speed. Zawsze wybierałam jeden model auta- była to R8. To właśnie o niej marzyłam, jako o moim samochodzie. Kto by pomyślał, że moje życie się tak potoczy i dziś- jestem w stanie spełnić swoje kolejne marzenie z dzieciństwa 😭 “ – wyznała Karolina.

Pod postami Karoliny nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy mocno się podzielili. Otóż część z nich gratulowała wyboru i cieszyła się szczęściem modelki. Inni zaś zwrócili uwagę na życie na pokaz i absolutny brak prywatności. Czytamy:

“Piękne auto! Pasuje do Ciebie”

“Niby hajs niby audi a jednak trochę wiocha…”

“Karolina co stało się z Twoją skromnością, wszystko na pokaz. Nie boisz się, że Cię okradną? Masakra, kiedyś byłaś sobą teraz jesteś “kimś” na instagramie. Trochę próżnością powiewa nawet ten Twój uśmiech jest strasznie sztuczny. Totalnie Cię nie kupuję. Auto mega lansiarskie, ale rozumiem, że na tym Ci zależy najbardziej… Za taką próżność jest w życiu spora cena do zapłacenia, którą słabi ludzie będą musieli zapłacić wcześniej czy później. Życzę Ci, żebyś cokolwiek ze swojego życia miała tylko i wyłącznie dla siebie.”

Co o tym myślicie?

źródło: Instagram Karoliny Pisarek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej