Ile waży Mariusz Pudzianowski? Zrzucił mnóstwo dodatkowych kilogramów!

20 marca 2021
Przez: : M.J

Zapewne niejeden z Was zastanawiał się, ile waży Mariusz Pudzianowski. Jeden z najbardziej znanych siłaczy nie tylko w Polsce, ale i na świecie wyznał ostatnio, że pozbył się wielu zbędnych kilogramów i to właśnie teraz czuje się dobrze w swoim ciele! Co więcej, już 20 marca 2021 roku po raz kolejny zobaczmy go w oktagonie! Zobaczcie!

Mariusz Pudzianowski: kariera

Mariusz Pudzianowski nazywany również Pudzianem, Dominatorem, Pytonem lub Pudzillą, przyszedł na świat w lutym 1977 roku. Teraz można napisać o nim, że jest polskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki, jednak popularność zyskał, kiedy brał udział w zawodach Strongman.

Mariusz Pudzianowski stanie w oktagonie z istnym kolosem. Ile wynosi waga naszego zawodnika MMA?
Mariusz Pudzianowski Strongman i zawodnik mieszanych sztuk walki

Pudzian ma mnóstwo tytułów na swoim koncie. Jest ośmiokrotnym Mistrzem Polski Strongman, sześciokrotnym Mistrzem Europy oraz pięciokrotnym Mistrzem Świata! Wygrywał nie tylko zawody dla najsilniejszych mężczyzn na świecie, ale również wiele innych zawodów dla siłaczy. Jego siła bez wątpienia bierze się z ogromnych mięśni, których niejeden mężczyzna by się nie powstydził. Pudzianowski cały czas jest aktywny, a teraz znalazł sobie nowe hobby, w którym się spełnia.

Po zakończonej przygodzie z zawodami dla siłaczy przyszedł czas na nowe wyzwania. Pudzian od jakiegoś już czasu bierze udział w walkach MMA i to właśnie dla tej dyscypliny sportu musiał zrzucić sporo kilogramów. Zastanawiacie się, ile waży Mariusz Pudzianowski? Trzeba przyznać, że te liczby robią wrażenie!

Ile waży Mariusz Pudzianowski?

Swojego czasu waga Mariusza wskazywała 145 kilogramów. Aktualnie Pudzian waży 120 kilogramów, co oznacza, że schudł aż 25 kilogramów. Jak sam podkreślił, nie zamierza wracać do dawnej formy, bo lżejszy czuje się znacznie lepiej:

“Pytaliście się kilka razy czy chciałbym znowu wrócić do takiej formy??? Moja odpowiedź NIE !!! Lepiej jest mi jak teraz przy wadze 120 kg”.

Patrząc na najnowsze zdjęcia Mariusza i te z przeszłości już na pierwszy rzut oka widać, że przeszedł on sporą metamorfozę. Pudzian nie raz udowadniał, że jest profesjonalistą w tym, co robi i jest doskonałym przykładem tego, że jeżeli tylko się chce, ciężką pracą można osiągnąć wszystko! Już 20 marca 2021 roku Pudzian zmierzy się z oktagonie z Serignem Ousmanem Dią podczas 59. gali KSW. Dzień przed oficjalną ceremonią ważenia sportowiec zdradził, że jego waga aktualnie wynosi nieco ponad 120 kg:

“No słonika zważyli i 120,2 kg”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej