Mariusz Pudzianowski: [wiek, Strongman, MMA, żona]

20 kwietnia 2020
Przez: : KS

Mariusz Pudzianowski jest bez dwóch zdań najbardziej utytułowanym, a także lubianym strongmanem w Polsce. Jego karierę śledziło liczne grono fanów, którym z resztą może pochwalić się do tej pory. Mimo, że zmienił nieco zainteresowania, nadal cieszy się dużą sympatią. Co o nim wiadomo?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial)

Mariusz Pudzianowski: wiek

Popularny Pudzian pochodzi z Białej Rawskiej. Urodził się 7 lutego 1977 roku, a więc ma 44 lata. Co ciekawe, treningi sportowe zaczął już jako uczeń szkoły podstawowej. Oprócz sportów siłowych trenował również karate i boks. Ukończył studia I i II stopnia w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Ma za sobą epizody pracy w firmie ochroniarskiej. Był zawodnikiem łódzkiej drużyny rugby.

Mariusz Pudzianowski: rodzina

Można powiedzieć, że Pudzian zmiłowanie do sportu odziedziczył po ojcu. Mianowicie, był on sztangistą, a oprócz tego, pierwszym trenerem przyszłego mistrza. Ma młodszego brata Krystiana, z którym założył zespół Pudzian Band. W rytm jednego z ich przeboju wchodzi na ring podczas gali, w których bierze udział. Sportowiec dba o prywatność sfery uczuciowej, a co za tym idzie, nie zdradza, czy w jego życiu znalazło się miejsce dla jakiejś kobiety.

Mariusz Pudzianowski: strongman

W zawodach Strongman Pudzianowski przez długi czas nie miał sobie równych. Przed kilka lat zajmował czołowe miejsca w zwodach, gdzie mierzyli się ze sobą najsilniejsi mężczyźni z całego świata. Na swoim koncie ma wiele rekordów, których do tej pory nie udało się nikomu pobić.

Zobacz także: Pudzianowski zdradził, ile waży.

Mariusz Pudzianowski: MMA

Po skończonej karierze w zawodach Strongman, zdecydował się powrócić do pasji sprzed lat i sprawdzić swoje siły w oktagonie. Pierwszą walkę stoczył z Marcinem Najmanem, gdzie nie dał mu większych szans i szybko doprowadził do nokautu. Jest gwiazdą gali organizowanych przez federację KSW. Dotychczas bilans jego walk wynosi 13 zwycięstw i 7 porażek.

Mariusz Pudzianowski: Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @pudzianofficial. Może pochwalić się naprawdę licznym gronem obserwatorów, które na chwile obecną wynosi już ponad 517 tysięcy. Mężczyzna na bieżąco zamieszcza tam zdjęcia i relacje, gdzie pokazuje, jak wyglądają jego treningi oraz życie prywatne.

źródło: Instagram Pudzianowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz