Ile zarabia Doda? Po latach kariery artystka w końcu zdradziła prawdę…

5 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Doda od lat zajmuje stabilne miejsce na polskim rynku muzycznym. Dodatkowo artystka chwytała się innych przedsięwzięć, które pozwoliły jej na życie na wysokim poziomie. Sprawdźmy zatem jak wyglądają zarobki Doroty Rabczewskiej. Ile zarabia? Wyznanie artystki może Was zaskoczyć.

Kariera Dody

Doda, a właściwie Dorota Aqualiteja Rabczewska to jedna z najpopularniejszych artystek na polskim rynku. Swoją aktywność zawodową rozpoczęła w 1998 roku i przez lata aktywności zyskała masę fanów, którzy dopingują jej w karierze muzycznej, wciąż wyczekując kolejnych singli.

ZOBACZ TAKŻE: Doda wokalistką “Ich Troje”? Wiśniewski złożył propozycję, co na to Rabczewska?

Ponadto Dorota brała udział w dużych kampaniach reklamowych, próbowała swoich sił w świecie aktorstwa, a niedawno wraz z byłym już mężem wyprodukowała film Dziewczyny z Dubaju, który ściągnął do polskich kin rzeszę fanów.

Co ciekawsze, niedługo fani Dody będą również świadkami reality-show królowej polskiej sceny muzycznej. Nowy program Polsatu Doda. 12 kroków do miłości zapowiada się na jeden z największych jesiennych hitów.

ZOBACZ TAKŻE: Doda. 12 kroków miłości: Rabczewska mówi o uczuciach do Majdana! Zobaczcie zwiastun!

Ile zarabia Doda?

Kariera Dody wciąż toczy się na wysokich obrotach, a artystka może pochwalić się życiem na wysokim poziomie. W jej garderobie nie brakuje ciuchów i akcesoriów luksusowych marek, artystka jeździ drogimi autami i co bądź dzieli się z internautami zdjęciami z dalekich wyjazdów w egzotyczne miejsca.

Wydawać by się mogło, że artystka śpi na pieniądzach i nie może narzekać na zarobki. W ostatnim czasie udzieliła jednak szczerego wywiadu dla Faktu, w którym przyznała wprost, że jest “spłukana”, a doszło do tego ze względu na przygody w małżeństwie.

Doda nie może również liczyć na to, że po filmie Dziewczyny z Dubaju w końcu odbije się i wrócą stare dobre czasy. Jak sama przyznała:

“Biorąc pod uwagę informacje, które do mnie dochodzą, myślę, że będzie jeszcze gorzej”

Dorota Rabczewska
Doda

Spodziewalibyście się takiego wyznania ze strony Dody?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej