Ile zarabia Małgorzata Rozenek w social mediach?

20 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Małgorzata Rozenek-Majdan jest polską osobowością telewizyjną, dziennikarką, prezenterką, aktorką i influencerką. Zaczęła swoją karierę jako dziennikarka. Pracowała ostatnio jako prezenterka w programie Dzień Dobry TVN, jednak ta przygoda dobiegła dla niej końca. Jest również autorką kilku książek, w których dzieli się swoimi doświadczeniami związanych z życiem, miłością, dziećmi i dbaniem o siebie.

Mimo, że dla niej prywatność jest ważna i respektowanie jej to podstawowa zasada, to ostatnio zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej zarobków! 

Gwiazda jest bardzo aktywna na platformach mediów społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie ma dużą bazę obserwujących. Regularnie dzieli się zdjęciami i informacjami z życia prywatnego, jak również związanych z jej karierą. Jak sama mówi, czuje że jest skuteczna w budowaniu marki osobistej i docieraniu do swojej grupy odbiorców.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek-Majdan w obłędnej sukience maxi! Cena tej modowej perełki nie należy do najtańszych…

W jednym z wywiadów wspomina, że Internet jest najsilniejszą platformą do budowania możliwości zarobkowych.  Wygląda na to, że Małgosi bardzo powodzi się w sferze finansowej! Jakie firmy posiada aktualnie Rozenek? 

Rozenek.
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Zarobki Małgorzaty Rozenek w social mediach

Małgorzata jest znana z dbania o swój wygląd i często zauważalna ze względu na swoje stylizacje. Dlatego też postanowiła otworzyć własną markę odzieżową Mrs. Drama. Jak dobrze wiemy, jej ubrania cieszą się sporym powodzeniem wśród kobiet, a sama firma odniosła ogromny sukces. 

Rozenek jednak przyznała, że gdybyśmy wrócili do “ery” sprzed Instagrama jej zarobki były o 80% mniejsze niż obecnie. Kwoty, jakie zarabiają znane osobistości, zależą od wielu czynników, takich jak popularność, kontrakty, czy wartość ich marki osobistej. Rozenek mówi, że szczerość i autentyczność to klucz do sukcesu. 

Pamiętajmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości w polskim show-biznesie. Jej różnorodna działalność zawodowa, daje jej więcej możliwości zarobkowych i sprawia, że jest cenioną i znaną postacią w świecie mediów.

Źródło: Youtube / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej