„M jak miłość”: Kolejna gwiazda odchodzi z obsady serialu. Fani są zdruzgotani!

9 listopada 2021
Przez: : K.M.

Ilona Janyst ogłosiła fanom bardzo smutną wiadomość. Aktorka na jakiś czas pożegna się z serialem. Jaki jest powód jej decyzji? Czy jeszcze zobaczymy ją w roli Anety Chodakowskiej? Tego wszystkiego zaraz się dowiecie!

Najpopularniejsza bohaterka Emki

Ilona Janyst w hitowym serialu stacji TVP2 wciela się w Anetę Chodakowską, żonę Olka (w tej roli Maurycy Popiel). To właśnie jej postać należy do jednej z najbardziej lubianych przez widzów. W życiu prywatnym mężem gwiazdy jest aktor Paweł Janyst. Ślub pary odbył się w kwietniu 2018 roku. W 2019 roku na świat przyszła ich pierwsza córka.

Zobacz także: M jak miłość – nie żyje jeden z aktorów Emki

Ilona Janyst postanowiła odejść z Emki

Niedawno na swoim instagramowym profilu Ilona podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Jak zapowiedziała gwiazda Emki na pewien czas żegna się z serialem. Co się stało, że tak lubiana postać odchodzi?! Aktorka spodziewa się drugiego dziecka i teraz czeka ją poród, urlop macierzyński oraz opieka nad maleństwem. Do tej pory aktorka wcielała się w rolę Anety w mocno zaawansowanej ciąży, lecz doskonale udało się ukryć produkcji jej brzuszek! Bez obaw, nie oznacza to, że Ilona już nigdy nie powróci do M jak miłość!

Ilona Janyst i Maurycy Popiel - aktorzy serialu M jak miłość
Ilona Janyst i Maurycy Popiel bohaterowie serialu M jak miłość

Ilona pod jednym ze swoich zdjęć napisała:

„Trzeba wiedzieć, kiedy z plaanu zejść przed rozwiązaniem 🎼… Naturalnie nie mogę zdradzić, co fabularnie wydarzy się u mojej bohaterki, ale drogie Fanki i Fani @mjakmilosc.official — nudno to raczej nie będzie😏🤭. Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miałam ogromną przyjemność pracować przy tej transzy — Produkcji, Ekipie, Aktorkom i Aktorom, do zobaczenia za… jakiś czas!”

Jest to świetna wiadomość! Ilona powróci do obsady programu M jak miłość niedługo po urodzeniu dziecka.

Źródło: Instagram Ilony Janyst, M jak miłość

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej