Ilona Janyst: [wiek, M jak miłość, mąż, dziecko, Instagram]

7 lipca 2021
Przez: : KS

Ilona Janyst to aktorka, która dużą rozpoznawalność zyskała dzięki roli w serialu M jak miłość cieszącym się ogromną oglądalnością wśród telewidzów. Wielu z nich zastanawia się, co wiadomo na temat jej kariery oraz życia prywatnego. Jeśli wy również należycie do tego grona, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego tuż poniżej!

Ilona Janyst: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że aktorka urodziła się 10 września 1991 roku. W związku z tym, w tym roku skończy 30 lat. Wiadomo również, że pochodzi ze Szczecina. Ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie umiejscowionym we Wrocławiu. Mimo, że w produkcjach wciela się czasem w czarne charaktery, cieszy się dużą sympatią ze strony widzów i do tej pory udało jej się zgromadzić naprawdę liczną ich grupę.

Zobacz także: Co wiemy o dziennikarce TVP Aleksandrze Marciniak?

Ilona Janyst: M jak miłość

Jak już wspominaliśmy, dużą rozpoznawalność aktorce przyniosła rola w serialu M jak miłość. Od kilku już lat wciela się tam w postać Anety Chodakowskiej i choć na początku jej bohaterka na początku nie przypadła widzom do gusty, wraz z biegiem czasu i jej metamorfozie uległo to zmianie. Ponadto, zagrała jeszcze w innych polskich produkcjach telewizyjnych. Miedzy innymi były to Pierwsza miłość, Na Wspólnej oraz Przyjaciółki.

Ilonę Janyst możemy oglądać w serialu M jak miłość.

Ilona Janyst: mąż

Okazuje się, że znana z M jak miłość aktorka jest związana z kolegą po fachu. Mianowicie, jej mężem jest Paweł Janyst. Na swoim koncie ma role w serialach Czas honoru, Na noże, Stulecie winnych i Korona królów. Co więcej, w 2019 roku na świcie pojawiła się ich pierwsza córka, choć jej narodziny długo pozostawały utrzymane w tajemnicy.

Ilona Janyst: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @iljanyst. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam ponad 63 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz