Połącz się z nami

Ilona Ostrowska: [wiek, filmy, mąż, Swingersi, Instagram]

Opisy gwiazd

Ilona Ostrowska: [wiek, filmy, mąż, Swingersi, Instagram]

Ilona Ostrowska to aktorka, która już od wielu lat prężnie działa w branży filmowej. Bardzo szybko zyskała sympatie telewidzów i do tej pory rośnie liczba jej fanów. Niebawem zobaczymy ją w nowej produkcji kinowej. Tymczasem przypomnijmy sobie co wiadomo na temat jej kariery, ale także życia prywatnego!

Ilona Ostrowska: wiek

Kobieta pochodzi ze Szczecina, urodziła się 25 maja 1974 roku, a więc skończyła 45 lat. Wychowywała się głównie w towarzystwie mamy, ponieważ jej ojciec był marynarzem. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego zdecydowała się na studia aktorskie. Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie skończyła w 1998 roku. Grywa nie tylko w produkcjach filmowych, ale również teatralnych.

Ilona Ostrowska: filmy

Bezsprzecznie, największą popularność przyniosła jej rola Lucy w serialu Ranczo emitowanym na antenie TVP. Produkcja doczekała się wielu sezonów i za każdym razem była równie dobrze przyjmowana przez telewidzów. Oprócz tego zagrała w Bez tajemnic, Misji Afganistan oraz Na dobre i na złe. Ponadto wzięła udział w programie Agent – Gwiazdy, gdzie była tytułowym agentem.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilona Ostrowska: Swingersi

Już pod koniec lutego w kinach pojawi się nowa polska komedia pod tytułem Swingersi. Tam również będziemy mogli zobaczyć Ostrowska w jednej z głównych ról. Producenci zapowiadają dużą dawkę dobrego humoru, a dostępne zwiastuny tylko to potwierdzają. Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczą się losy grupy przyjaciół, koniecznie wybierzcie się do kina!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilona Ostrowska: mąż

Aktorka była związana przez osiem lat z Jackiem Borcuchem, z którym ma córkę Miłosławę. Jednakże, w 2012 roku zdecydowali się na rozwód. Następnie tworzyła parę z reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim, choć ich drogi ostatecznie również się rozeszły. Aktualnie jej partnerem jest muzyk Patryk Stawiński, którym ma syna Gustawa.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilona Ostrowska: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @ilona_ostrowska_official, gdzie jej aktywność śledzi ponad 36 tysięcy użytkowników. Na bieżąco dodaje tam zdjęcia, które niejednokrotnie bywają bardzo odważne. Nie krępuje pokazywać się bez makijażu i w skąpym stroju.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry