Ilona Ostrowska odchodzi z „Na dobre i na złe”. Jej postać zostanie uśmiercona

5 maja 2021
Przez: : W.M.

Ilona Ostrowska, czyli serialowa Kasia Smuda rezygnuje z gry z popularnym dwójkowym serialu. W najbliższych odcinkach jej postać czekają istne chwile grozy. W szpitalu wybuchanie gaz i wyniku pożaru życie straci wielu pacjentów i członków personelu. Kasia Smuda także umrze?

Serial „Na dobre i na źle”

Premierowy odcinek serialu Na dobre i na złe pojawił się w polskiej telewizji w listopadzie 1999 roku. Produkcja opowiadająca o losach personelu szpitala w Leśnej Górze oraz ich bliskich i przyjaciół w krótkim czasie stała się jednym z najchętniej oglądanych polskich seriali. Pierwsze odcinki przestawiały losy przyjaciół Jakuba Burskiego, Zosi Stankiewicz oraz Bruna Walickiego. Z czasem aktorzy wcielający się w główne role zakończyli swoją przygodę z produkcją, a do obsady z każdym rokiem dołączały nowe postaci, co sprawia, że widzowie wciąż są świadkami wielu ekscytujących wątków.

Serial Na dobre i na złe emitowany jest w polskiej telewizji od ponad dwudziestu lat. Aktualnie widzowie oglądać mogą nowe odcinki w każdą środę o 20.40 na antenie TVP2.

Kasia Smuda umrze?

Wątek Kasi Smudy, w której postać w serialu od kilku lat wciela się Ilona Ostrowska, wyjątkowo ciekawi widzów. Żona Falkowicza (Michał Żebrowski) w swoim życiu przeszła naprawdę sporo. Jeszcze kilka lat temu cudem przeżyła wypadek samochodowy, którego konsekwencją było to, że przez wiele miesięcy przebywała w śpiączce.

W nowych odcinkach widzowie Na dobre i na złe widzieli, jak Smuda i Falkowicz przygotowywali się na powitanie na świecie swojego pierwszego wspólnego dziecka. Niespodziewanie kilka odcinków temu (odc. 802) ciężarna Kasia trafiła do szpitala, w którym lekarze z Leśnej Góry walczyli o jej życie. Gdy w końcu wydawało się, że kryzysowa sytuacja została zażegnana, a na świecie pojawił się mały Edzio, krótko po porodzie Smudy wydarzy się coś niespodziewanego. W 810 odcinku Na dobre i na złe w szpitalu będzie miał miejsce wybuch gazu, w którego wyniku ucierpi wiele osób. Jedną z nich będzie między innymi żona Falkowicza.

Pożar w szpitalu spowoduje, że Kasia Smuda zostanie uwieziona, a na ratunek ukochanej ruszy profesor Falkowicz. Gdy dotrze do rannej żony, okaże się, że na pomoc jest już za późno. Na łożu śmierci Smuda zwróci się do ukochanego, prosząc, aby zaopiekował się ich nowo narodzonym synkiem Edkiem oraz Matyldą.

„Musisz mówić do niego jak najwięcej… I czytać mu przed zaśnięciem… Tylko może zacznij od wierszyków dla maluchów, dobrze? Obiecaj, że nie będziesz zmuszał Edzia, żeby został lekarzem. Niech sam wybierze… Chcę, żeby nasze dzieci były szczęśliwe… I nie rób przy nich tych ponurych min… Szczęśliwe dzieciństwo to szczepionka na dorosłość. Masz się z nimi śmiać- poprosi Falkowicza Kasia.

Postać Kasi Smudy zostanie uśmiercona, co oznacza, że Ilona Ostrowska nie będzie pojawiać się więcej w serialu Na dobre i na złe. Chociaż nie wiadomo, dlaczego Ilona Ostrowska odchodzi z serialu Na dobre i na złe, nieoficjalnie mówi się, że aktorka zrezygnowała z pracy w popularnym serialu ze względu na powrót na plan Rancza.

Zobacz także: Serial „Ranczo” wróci na ekrany. Co z postacią Kusego?

Będzie tęsknić za serialową Kasią, w której postać przed sześć lat wcielała się Ilona Ostrowska?

źródło: superseriale.se.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz