Instagramowe zarobki celebrytów “One Night Squad” zwalają z nóg. Jeden post sponsoruje nawet wyjazd na Malediwy

30 maja 2021
Przez: : J.J

Uczestnicy nowego reality-show One Night Squad, który już niebawem zostanie wyemitowany w ramówce stacji TVN7 zdradzili, na jakie zarobki mogą liczyć ze względu na swoją popularność. Udział w programie to jedno, natomiast nie zapominajmy o ich profilach w mediach społecznościowych, za których promowanie mogą zarobić prawdziwe krocie!

Nowa produkcja TVN

One Night Squad to polski program, który zgromadził wielu celebrytów z takich programów jak Hotel Paradise, Love Island, Warsaw Shore czy Top Model i Big Brother. Uczestnicy przez 10 dni mają za zadanie pokonać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, choć jechali tam z nadzieją na luksus i imprezowe życie.

Wędrówka po Zanzibarze ma jednak cel. Każdego z dnia czeka na nich wymagające zadanie, które umożliwi im spędzenie nocy w luksusowej willi. Wygrani spędzają luksusową noc we wspaniałych warunkach, pozostali – pod gołym niebem.

Zobacz także: Kim jest prowadząca One Night Squad – Aleksandra Sworowska?

Zarobki na Instagramie celebrytów One Night Squad

Jak powszechnie wiadomo, w mediach roi się od influencerów, którzy za promowanie różnego rodzaju produktów mogą zarobić niemałe pieniądze. Trudno nie zauważyć tego trendu w gronie uczestników reality-show. Tuż po zakończeniu produkcji przenoszą oni swoje życie do social mediów, gdzie za współpracę z różnymi firmami mogą liczyć na niemałe wynagrodzenie. W rozmowie z Jastrząbpost celebryci One Night Squad zdradzili, ile potrafią zarobić dzięki reklamowaniu firm.

Ata Postek zwyciężczyni drugiej edycji Hotelu Paradise przyznała, że bycie influencerem łączy się z szybkim zarobkiem. Uczestniczka reality-show przyznaje, że ciężko uwierzyć, że za jeden promowany post można zarobić wysoką sumę, na którą normalnie trzeba długo i ciężko pracować:

„To jest dość komfortowy, szybki zarobek. To jest niesamowite, że ludzie bardzo ciężko pracują, a tu wystarczy, że jesteś influencerem, zrobisz zdjęcie i masz pieniądze. A ludzie muszą bardzo ciężko pracować na takie pieniądze, więc bardzo to doceniam, jestem mega wdzięczna i to jest super, że los mi dał takie coś.”

Łukasz Karpiński uczestnik Hotelu Paradise przyznał, że kwoty za jeden post stanowią kilka tysięcy złotych. Często również można liczyć na wymianę w barterze:

„Czasami to zwraca się w barterze, a czasami dostajesz za to pieniądze. Kilka tysięcy sobie zarobiłem na jednej rzeczy. Zrobiłem też laserową korektę oczu i polecam każdemu kto nosi okulary, soczewki, to korekta robi cuda.”

Madzia Wójcik zwyciężczyni reaktywowanego po latach Big Brothera dodała, że za jeden post można wykupić wakacje w Egipcie, ale i na Malediwach:

„Te zasięgi bardzo poucinał instagram, więc jest trochę gorzej, niż było wcześniej. Ale to nie tylko mój problem, wszyscy tak mają. Co do ceny. Na jednej kampanii to bywa, że da się zarobić na Egipt, a czasem na Malediwy.”

Anastasiyę kojarzyć możecie z takich programów jak Ex na plaży i Warsaw Shore. Uczestniczka One Night Squad przyznała, że kwota za jeden post w jej przypadku sięgała nawet 10 tysięcy złotych:

“U mnie nie było kosmicznych stawek. Może to było kilka tysięcy. Tak do 10 tysięcy. Szczerze mówiąc, to nie przypominam sobie.”

Jesteście w szoku?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz