Internauci skrytykowali nowy wygląd Ewelony. Uczestniczka “Warsaw Shore” zabrała głos!

7 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Ewelona to jedna z czołowych gwiazd programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Każdy, kto choć trochę śledzi jej życie wie, że na przełomie lat przeszła ogromną metamorfozę. Choć Ewelina jest zadowolona ze swojego nowego wyglądu, niestety musi liczyć się z obraźliwymi komentarzami pod zdjęciami, które dodaje. W końcu postanowiła na nie odpowiedzieć. Zobaczcie, co przyznała.

Kilka słów o Ewelonie

Ewelona to jedna z największych gwiazd kontrowersyjnego programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Szeregi ekipy zasiliła w pierwszym sezonie i z małymi przerwami jest tam do dzisiaj. Ewelona od samego początku wyróżniała się na tle kobiet. Jej zachowanie podzieliło jednak oglądających – jedni uwielbiali ją za humor i dystans do wielu spraw, inni krytykowali za zbyt ordynarne zachowanie. W jednym z ostatnich sezonów Ewelina poznała Arnolda i choć wcześniej zdarzało jej się nawiązywać bliższe relacje z mężczyznami z domu ekipy tym razem jest to coś poważniejszego. Niedawno zakochani poinformowali o swoich zaręczynach.

Zobacz także: Ewelona i Arnold są już po ślubie?

Ewelona z Warsaw Shore
Ewelona Kubiak – uczestniczka Warsaw Shore

Metamorfoza Eweliny

Każdy, kto choć trochę interesował się życiem Eweliny bądź oglądał jeden z pierwszych sezonów doskonale wie, jak wielką metamorfozę przeszła na przełomie lat. Ewelona nie tylko sporo schudła, ale i pokochała medycynę estetyczną, z której oferty chętnie korzysta. Pewien czas temu informowaliśmy Was o jej zabiegach w słynnej tureckiej klinice, do której wybrała się ze swoim ukochanym.

Ewelona jest zadowolona ze swojego nowego wyglądu czego nie ukrywa. Zmiany, które zaszły ocenia na plus i dobrze czuje się w swoim nowym ciele. Wiele internautów jednak jest innego zdania, o czym otwarcie mówi.

Uczestniczka Warsaw Shore musi mierzyć się z licznymi, niepochlebnymi komentarzami odnośnie jej poprawek w wyglądzie. To tylko niektóre z nich:

“Jeju jaka okropna figura nienaturalna monstrualna 😱”

“Masakra, ze skromnej dziewczyny zrobia się zadufana w sobie. Można sobie i tysiac operacji robić ale trzeba być sobą”

“Wszystko sztuczne. Nos, usta, cycki, brwi,policzki i bóg wie co jeszcze. Chore czasy że ktoś taki może być idolem nastolatek.”

“Tłusto”

“Jaka mała głowa przy całym ciele. Tak naprawdę jesteś gruba tylko talia szczupła bo zrobiona operacyjnie. Kto jeszcze się nabierze na to ze ty schudłaś?”

“Świnia o wysokiej samoocenie”

Ewelona z ukochanym
Ewelona i Arnold z Warsaw Shore

W końcu Ewelona postanowiła zabrać głos. Na swoim InstaStory opublikowała odpowiedź do zawistnych internautów, którzy oceniają ją samą oraz jej życie i decyzje, które podejmuje. Uczestniczka Warsaw Shore postanowiła nie przebierać w słowach. Zobaczcie, co przyznała:

Komentarz Ewelony odnośnie hejtu
Ewelina odpowiada na hejt
Ewelona dosadna odpowiedź do hejterów
Dosadna odpowiedź Eweliny na krytykę
Ewelona zabrała głos
Ewelona o hejcie na jej osobie
Ewelona wpis do krytykujących ją osób
Relacja Eweliny na Instagramie

Myślicie, że ta odpowiedź da im do myślenia, a Ewelina raz na zawsze pozbędzie się krzywdzących i nieprzyjemnych komentarzy odnośnie swojego wyglądu?

Źródło: Instagram Ewelony z Warsaw Shore

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej