Pierwszy ślub w historii „Warsaw Shore”: Ewelona i Arnold powiedzieli TAK! [ZDJĘCIA]

6 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Choć Ewelina i Arnold są ze sobą bardzo szczęśliwi w ich związku dochodziło do spięć i ciężkich momentów. Jak się okazuje, czarne chmury, które pojawiały się nad ich związkiem poszły w niepamięć. Niedawno gwiazdy programu Warsaw Shore poinformowali o zaręczynach. Teraz okazuje się, że są już po ślubie! Co ciekawsze, jest to pierwszy ślub w historii programu.

Ewelona i Arnold – uczestnicy Warsaw Shore

Ewelona i Arnold poznali się na planie programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Między tą dwójką od razu zaiskrzyło i zarówno jedno, jak i drugie nie kryło oczarowania sobą wzajemnie, co nie uszło uwadze widzów.

Warto zwrócić uwagę, że Ewelina, która od samego początku zasilała szeregi ekipy z Warszawy jest prawdziwą weteranką i gwiazdą programu od zawsze cieszyła się powodzeniem. W czasie emisji widzowie byli świadkami jej związków – krótszych i przygodnych, jak i dłuższych i bardziej poważnych, jednak każdy z nich kończył się fiaskiem.

Relacja z Arnoldem od początku wyglądała na wyjątkową – para jest ze sobą od momentu poznania się. Choć bywało między nimi różnie a w pewnym momencie wszyscy podejrzewali, że uczestnicy reality-show się rozstali, zakochani nadal są razem, a niedawno ich związek wszedł na kolejny etap.

Zobacz także: Ewelona i Arnold z Warsaw Shore zaręczyli się!

Ewelona i Arnold
Ewelona i Arnold z Warsaw Shore

Ślub uczestników WS

Jak się okazuje, sprawy potoczyły się jeszcze szybciej niż mogliśmy się spodziewać i Arnold oraz Ewelona są już po ślubie! Dla wszystkich fanów pary nie mamy jednak dobrych wieści. Tym razem jest to jedynie przedsmak prawdziwego ślubu i obietnicy małżeńskiej.

Ewelina i Arnold, którzy wystąpili w kolejnym sezonie programu WS wzięli ślub w otoczeniu przyjaciół, a całe wydarzenie było jedynie zabawą. Niemniej jednak zebrani oraz sami zainteresowani nie zapomnieli o najważniejszych aspektach jak białe stroje, przysięgi, a nawet obrączki. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z tego wyjątkowego dnia, który obejrzeć będziemy mogli już jesienią, w kolejnym sezonie kontrowersyjnego reality-show.

Ślub uczestników Warsaw Shore
Ślub Ewelony i Arnolda w najnowszym sezonie Warsaw Shore
Arnold i Ewelona podczas zakładania obrączek
Uczestnicy Warsaw Shore powiedzieli sobie “TAK”
Ślub uczestników Warsaw Shore
Ewelona i Arnold podczas zabawy w ślub

Myślicie, że zabawa w ślub przyspieszy ten prawdziwy?

Źródło: Materiały prasowe MTV, Instagram Ewelony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej