Połącz się z nami

Internauci zachwyceni wyborem Łukasza w „Hotel Paradise”. Maciej zostanie „na lodzie”?

Łukasz wybral Martę

Rozrywka

Internauci zachwyceni wyborem Łukasza w „Hotel Paradise”. Maciej zostanie „na lodzie”?

Pojawienie się nowego uczestnika w rajskim hotelu sprawiało, że relacje wśród uczestników uległy zmianie, a Maciek, który był dotychczas z Martą, został singlem. Internauci zachwyceni wyborem Łukasza. Czy może być z tego miłość?

Fani programu „Hotel Paradise” nie mogą wyjść z zachwytu, nad tym co wydarzyło się w ostatnim odcinku! Poznajcie szczegóły!

Jeśli widzowie myśleli, że kolejne reality-show nie przyniesie im dużych emocji, teraz z pewnością powinni przyznać, że byli w ogromnym błędzie. Z odcinka na odcinek w „Hotelu Paradise” dzieje się naprawdę sporo, pojawiają się uczucia, radość, ale także i łzy.

Nie tak dawno z programem pożegnać musiała się Sandra, a spowodowane to było pojawieniem się na wyspie nowej uczestniczki Marty. Atrakcyjna brunetka momentalnie zawróciła w głowie Maciejowi, który po dwóch dniach postanowił zerwać układ z Sandrą i zmienił swoją partnerkę.

Niestety Marta nie podzielała entuzjazmu Macieja i nie odwzajemniała jego uczuć. Jak przyznawała wcześniej, to Adam był tym, który najbardziej zwrócił jej uwagę.

Gdy w „Hotelu Paradise” pojawił się nowy uczestnik, tym razem mężczyzna wszystko nabrało nieoczekiwane zwrotu akcji. Łukasz wyrażał zainteresowanie Martą, a ona także przyznała, że nowy uczestnik się jej spodobał. Adam, który uczestniczył w konspiracji, aby pozbyć się z „Hotelu Paradise” Sandry, wszystko zauważył i wywierał na Marcie ogromną presję, tłumacząc, że powinna być „dozgonnie” wdzięczna Maciejowi i nawet gdy zakocha się w kimś innym, nie może zostawić Maćka.

Internauci zachwyceni wyborem Łukasza w „Hotel Paradise”

Marta, która osaczona była przez większość mieszkańców „Hotelu Paradise”, miała niemały mętlik w głowie. Gdy próg rajskiego hotelu przekroczyła Klaudia El Dursi, oznaczało to, że nastąpią kolejne zmiany. Prowadząca oznajmiła uczestnikom programu, że Łukasz ma wybrać dla siebie partnerkę, co oznaczało, że jeden z pozostałych mężczyzn zostanie nowym singlem. Łukasz zdecydował, że kolejne dni spędzi w parze z Martą, a tym samym singlem został Maciej.

Widzowie, którzy od pewnego czasu nie zostawiają na Adamie i Macieju oraz tym jak postępują w programie suchej nitki, licznie komentowali nowe wydarzenia w „Hotelu Paradise”. Internauci byli zachwyceni wyborem Łukasza .

„Maciek jest zakłamany jak nie wiem. A parze z Adamem… Dobrali się.”

„Adam knuje, a Maciek taka chorągiewka”

„I super, a teraz może dziewczyna oleje idiote Adama i nijakiego giermka Maćka i zacznie żyć!”

Oglądaliście ostatni odcinek? Myślicie, że decyzja Łukasza była słuszna?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry