Połącz się z nami

Internautka „jedzie” po Justynie Żyle! Jej odpowiedź zwala z nóg!

Z życia gwiazd

Internautka „jedzie” po Justynie Żyle! Jej odpowiedź zwala z nóg!

Hejt w internecie jest ówcześnie bardzo  powszechny. Chociaż wielu artystów walczy z nienawiścią w sieci, jakiej na co dzień doświadczają, niestety krytyki w social- mediach nie brakuje.  Justyna Żyła właśnie się o tym przekonała.  Niechęć do blogerki wyraziła jedna z internautek. Jednak to odpowiedź Justyny, sprawiła, że wielu zamurowało!  

Justynę Żyłę jeszcze całkiem niedawno mogliśmy oglądać na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Chociaż z jej występy z tańcem niewiele miały wspólnego, to widzowie dla jej zmagań i komentarzy jurorów oglądali taneczne show. Po tym jak odpadła, od razu wróciła do rodzinnej miejscowości, do swoich stęsknionych dzieci. Jak sama podkreślała, ma teraz czas na rozwijanie swoich pasji, a ostatnio do mediów trafiła informacja o kolejnej odsłonie programu prowadzonego przez Żyłę „Pierzemy brudy do czysta”.  

Pod jednym z postów dotyczącym nowego programu, jaki zamieściła Justyna w social- mediach, jedna z obserwatorek, ostro skomentowała poczynania byłej żony skoczka. Jej wpis zszokował nie tylko Justynę, ale również pozostałych internautów.

„Teraz każdego dnia coraz bardziej rozumiem, czemu Piotrek od Ciebie uciekł. Biedny, cały czas robisz mu wstyd. A jeśli dzieci będą za nim to i z czasem one zaczną się wstydzić. Naprawdę żal mi Piotra. W końcu chłopak jest szczęśliwy, ale jak może być do końca, skoro cały czas używasz do robienia pseudo kariery informacji o nim. Dobrze, że nie wiesz, co on o Tobie mówi”– napisała internautka.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/BwCSxP-HymT/

Wydawać by się mogło, że gorzkie słowa zabolała Justynę, jednak blogerka nie byłą jej dłużna i jej odpowiedź zwaliła z nóg!

„Również życzę miłego dnia, samej pozytywnej energii i tego, by od Ciebie nikt nigdy nie „uciekł”- napisała.

Trzeba przyznać, że Justyna odpowiedziała z  klasą, aczkolwiek w kulturalnym komentarzu można doszukać się nutki złośliwości, co zaskoczyło internautów. Blogerka słynęła z  niezwykłego taktu i pokory, czym wykazała się w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie nagminnie krytykowana była za swoje występy.   

Jak widać, hejt Justynie nie straszny i jej riposta świadczy o tym, że celebrytka nie przejmuje się negatywnymi  komentarzami na swój temat! I bardzo dobrze!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry