Internautka węszy ciążę u Basi Kurdej-Szatan. Zabawna odpowiedź aktorki!

5 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Aktorka zamieściła na swoim profilu zdjęcie w czarnej sukience, a jedna z internautek najwyraźniej dopatrzyła się ciążowego brzuszka. Zapytana wprost Basia Kurdej-Szatan o ciążę, szybko odpowiedziała. Trzeba przyznać, że nie brakuje jej poczucia humoru i dystansu!

Kariera Basi Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to niewątpliwie jedno z najpopularniejszych nazwisk w polski show- biznesie. Urocza blondynka swoją rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w reklamach sieci Play. Jej charyzma i charakterystyczny śmiech stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Od tego czasu Kurdej-Szatan angażowana była do wielu produkcji serialowych i filmowych i stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Ponadto, Basia widywana jest często na deskach teatru.

ZOBACZ TAKŻE: Kurdej-Szatan miała pracować w Dzień dobry TVN!

Aktorka ma także za sobą udziały w programach rozrywkowych takich jak Taniec z gwiazdami, czy Twoja twarz brzmi znajomo, w których pokazała swoje umiejętności taneczne, wokalne oraz aktorskie.

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży?

W ostatnim czasie Basia wypoczywa na rodzinnych wakacjach. Wraz z mężem i dwójką dzieci, aktorka wybrała się na Majorkę, gdzie rodzina miło spędza wspólny czas i ładuje baterię na kolejny rok. Aktorka publikuje sporo relacji i zdjęć z wyjazdu, które są szeroko komentowane przez jej obserwujących

Szczególnie jedno ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie, wzbudziło lekkie kontrowersje. Basia zamieściła fotografię, na której pozuje w czarnej tunice. Jedna z internautek najwidoczniej dostrzegła na zdjęciu zaokrąglony brzuszek Basi i zapytała wprost gwiazdy, czy nie jest w ciąży:

“Jest pani znowu w ciąży?- zapytała internautka.

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać. Kurdej-Szatan z dystansem i poczuciem humoru odpisała swojej obserwatorce:

“Nie. Muszę poćwiczyć na siłowni” – odpowiedziała z humorem Basia Kurdej-Szatan

Basia już nie raz udowodniła, że ma spory dystans do siebie i nigdy nie zależało jej, by katować się dietami i wizytami na siłowni.

Przypomnijmy, że już niebawem aktorka ponownie zagości na ekranach naszych telewizorów. Tym razem Basia wcieli się w rolę w nowym serialu Polsatu Domek na szczęście, którego premiera odbędzie się już we wrześniu!

Doceniacie dystans i poczucie humoru Basi Kurdej-Szatan?

Źródło: Instagram Basi Kurdej-Szatan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej