Połącz się z nami

Intymne wyznanie Dody! Ilu miała partnerów?

Ilość partnerów Dody

Z życia gwiazd

Intymne wyznanie Dody! Ilu miała partnerów?

Doda prowadzi bardzo bogate życie uczuciowe, przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Dotychczas nie znalazł się jeszcze żaden mężczyzna, który potrafiłby zatrzymać ją przy sobie. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda intymne życie Dody, teraz dostaliśmy na to odpowiedź. Artystka postanowiła zdradzić ilu partnerów miała w swoim życiu.

Życie zawodowe i rodzinne

Dody nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Artystka od lat zajmuje stabilne miejsce na polskiej scenie muzycznej. Co ciekawsze, w dniu swoich 36. urodzin postanowiła zawiesić karierę muzyczną, by zająć się produkcją filmową. Jej film Dziewczyny z Dubaju jest już skończony i czeka na premierę, która miejsce będzie miała jesienią 2021 roku.

Prywatnie Doda jest mężatką oczekującą na rozwód. Choć o problemach w jej małżeństwie mówiło się od pewnego czasu, dopiero niedawno piosenkarka wydała oświadczenie, w którym potwierdziła przypuszczenia mediów.

Zobacz także: Oświadczenie Dody na temat rozstania z mężem

Intymne wyznanie

Każdy wie, że w życiu Dody pojawiło się wielu mężczyzn. Nic w tym dziwnego – niebanalna uroda i atrakcyjna sylwetka sprawiają, że jest uznawana za jedną z najładniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy Dorota miała dużo partnerów w swoim życiu, teraz dostaniecie na to odpowiedź. Artystka zdecydowała się na odważne wyznanie na swoim Instagramie. Przyznała, że osoby z jej otoczenia uważają, że jej życie intymne jest „żenujące”. Ona sama przyznała, że ilość swoich partnerów może policzyć na palcach dwóch rąk:

„Jestem bardzo odważna w wyrażaniu siebie, w przeciwieństwie do mojego życia prywatnego, gdzie jestem bardzo nieśmiała.Do tego jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich, moje życie seksualne moim zdaniem jest „żenujące” (śmiech).Ja w wieku 37 lat moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk.
Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera, bo tego nie czuję, ale na scenie mam swoje alter ego i lubię taką eksplozję seksualności…💅🏼 “

Doda o intymnych szczegółach ze swojego życia
Doda zdradziła ilość swoich partnerów

Takiej odpowiedzi się spodziewaliście, a może Doda całkowicie Was zaskoczyła?

Źródło: Instagram Doroty Rabczewskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry