Połącz się z nami

Intymne zdjęcie Igora i Magdy z „Love Island”. Jak oni się kochają!

Z życia gwiazd

Intymne zdjęcie Igora i Magdy z „Love Island”. Jak oni się kochają!

Igor i Magda pochwalili się bardzo romantycznym zdjęciem. Choć ich relacja zaczęła się niepozornie, w hiszpańskiej willi podczas randkowego reality-show uczucie, które narodziło się między tą dwójką nie traci na sile! Musicie to zobaczyć! Intymne zdjęcie Igora i Magdy z „Love Island”.

Love Island. Wyspa miłości” doczekał się w naszym kraju już dwóch sezonów. Pierwszy z nich wygrała Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Druga nagroda główna trafiła w ręce Juli Nowakowskiej i Dominika Grota.

W obu sezonach poznaliśmy wielu barwnych uczestników. Jednym z nich jest Igor Łubkowski, który zdobył wielką sympatię ludzi. Igor wraz z Magdą Karwacką zajęli drugie miejsce. Choć ich relacja w programie nie trwała długo (Magda dołączyła do reszty uczestników w późniejszych odcinkach) wydawała się być bardzo szczera.

Magda i Igor po zakończeniu programu nadal postanowili kontynuować swój związek. Co bądź w mediach pojawiały się ich nagrania i zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości i wydawali się być bardzo szczęśliwi.

Pewien czas temu informowaliśmy was o tym, że związek tej dwójki wkroczył na kolejny level. Jak się okazało zakochani postanowili wynająć wspólnie mieszkanie.

„Zdradzę Wam super newsa, dzisiaj wynajęliśmy mieszkanie, więc mamy własne gniazdko 🏠 ” poinformowali poprzez profil Magdy na Instagramie.

Intymne zdjęcie Igora i Magdy z „Love Island”.

Jak już wspomnieliśmy, Igor i Magda bardzo chętnie dzielą się swoimi zdjęciami na Instagramie. Teraz na profilu Igora pojawiło się bardzo romantyczne zdjęcie. Igor pozuje bez koszulki, a na rękach trzyma swoją ukochaną. Intymne zdjęcie podpisał:

„Czy ktoś mówił że, nie jestem romantyczny?”

Fotografia ta bardzo spodobała się fanom Igora i Magdy. W komentarzach nie ma końca komplementów, z którymi ciężko się nie zgodzić!

„🔥😍❤️Romantycznie… młodzi i piękni…czego chcieć więcej…”

„No i jakie słodziaki !😁❤️”

„Ale słodcy😍❤️😊”

„Jak ja was uwielbiam! 😭 Najsłodsza para. 💓”

„Wy jesteście tacy piękni, że to aż nieładnie💕💕💕💕”

A Wam, jak podoba się romantyczne zdjęcie Igora i Magdy? Spodziewaliście się, że stworzą prawdziwą relację po zakończonym reality-show?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry