Ireneusz z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, partnerka, Instagram]

2 października 2023
Przez: : W.M.

Ireneusz jest jednym z kandydatów, których na swoje gospodarstwo zaprosiła Agnieszka z 10 edycji Rolnik szuka żony. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień? Czy uczestnik zdobędzie serce pięknej rolniczki?

Ireneusz Rolnik szuka żony: wiek

Ireneusz ma 47 lat. Od czterech lata mieszka i pracuje na Islandii. Choć bardzo polubił to miejsce, jest gotów porzucić je dla miłości. Mierzy 172 centymetry wzrostu i jest prawdziwym pasjonatem jazdy na motocyklu oraz sztuki rysowania.

Ireneusz z Rolnik szuka żony: partnerka

Irek zdecydował się napisać list do Agnieszki, po tym, jak zobaczył jej wizytówkę w telewizji.

Jak przyznaje, od pewnego czasu coraz bardziej doskwiera mu samotność, dlatego chciałby odnaleźć swoją drugą połówkę. Uczestnik Rolnik szuka żony u kobiet ceni poczucie humoru, zaradność, dystans do siebie, wyrozumiałość i szacunek dla innych ludzi. Dla niego ważne jest, aby jego partnerka potrafiła okazywać szacunek bliźnim.

Jeśli chodzi o wygląd, Ireneusz ceni przede wszystkim naturalność, ale zawsze jego sercu bliższe były brunetki. Jest gotowy na nową miłość i nie ukrywa, że chciałby znaleźć tę jedyną osobę, która wypełni jego życie radością i miłością.

Rolnik szuka żony 10

We wrześniu tego roku rozpoczęła się emisja najnowszej edycji Rolnik szuka żony. Wśród bohaterów, którzy tym razem szukają miłości przed kamerami są Agnieszka, Anna, Darek, Artur oraz Waldemar.

Zobacz także: “Rolnik szuka żony 10”: Tak zdecydowali rolnicy!

Ireneusz to jeden z kandydatów Agnieszki. Poza 47-latkiem rolniczka na swoje gospodarstwo zaprosiła również Jana i Mateusza. Czy z którymś z mężczyzn połączy ją uczucie? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki programu Rolnik szuka żony.

Ireneusz z Rolnik szuka żony: Instagram

Nie wiadomo, czy Irek prowadzi swój profil na Instagramie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej