Połącz się z nami

Ivan Komarenko w mocnych słowach pożegnał Żorę Korolyova – „Winowajcy kiedyś odpowiedzą za swoje winy”

Ivan Komarenko

News

Ivan Komarenko w mocnych słowach pożegnał Żorę Korolyova – „Winowajcy kiedyś odpowiedzą za swoje winy”

Ivan Komarenko wystąpił w 2007 roku w Tańcu z Gwiazdami, gdzie miał okazję bliżej poznać Żorę Korolyova. Muzyk pożegnał zmarłego tancerza słowami, które budzą sporo kontrowersji.

Żora Korolyov nie żyje

21 grudnia do mediów dotarła informacja o śmierci tancerza znanego z programu Taniec z Gwiazdami. W wieku 34 lat zmarł utalentowany i utytułowany tancerz – Żora Korolyov. Jako pierwszy informację tę przekazał Czadoman, a niedługo później przykre wieści potwierdziła również partnerka Żory – Ewelina Bator.

Zobacz także: Izabela Janachowska pożegnała Żorę Korolyova

Początkowo z nieoficjalnych informacji wynikało, że przyczyną śmierci Żory miało być zapalenie mięśnia sercowego, jednak po czasie Ewelina Bator zaprzeczyła plotkom. Partnerka tancerza wyznała, że przyczyna śmierci na ten moment nie jest znana. Wspomniano, że w dniu śmierci Żora wybierał się na trening i niespodziewanie upadł na ziemię. Stracił przytomność, a partnerka wezwała zespół ratowników medycznych. Niestety mężczyzny nie dało się uratować.

Ivan Komarenko pożegnał Żorę Korolyova

Informacja o śmierci Żory wstrząsnęła nie tylko branżą taneczną. Tancerza pożegnali najbliżsi, liczne grono artystów, a także fani, którzy ochoczo śledzili taneczną karierę Korolyova.

Zobacz także: Olga Kalicka pokazała niepublikowane nagranie z Żorą

Głos w sprawie zabrał również Ivan Komarenko, który w ostatnim czasie słynie z szerzenia teorii spiskowych i wspierania ruchu antyszczepionkowego i antycovidowego. Muzyk pożegnał Żorę Korolyova wspominając ich wspólną przygodę w Tańcu z Gwiazdami czy Sprawie dla reportera.

Do postu załączył również zdjęcie z czasów, kiedy występowali wspólnie w tanecznych show.

Uczestnicy 5. edycji Tańca z Gwiazdami

„Żora znałem cię bardzo dobrze. Przetańczyliśmy wspólnie całą V edycję „Tańca z gwiazdami” w 2007 roku. Gościliśmy razem u p. redaktor Elżbiety Jaworowicz w programie „Sprawa dla reportera”. Nie raz spotkaliśmy się na kawie. Wczoraj wieczorem jak się dowiedziałem o twojej śmierci, do rana nie byłem w stanie powstrzymać emocji 😢. Odpoczywaj w spokoju mój przyjacielu 😢. Winowajcy kiedyś odpowiedzą za swoje winy. Albo tutaj albo przed Bogiem i Historią.
#wolność #prawda #odwaga #muzyka #taniec #polska #żorakorolov”
– czytamy we wpisie Ivana Komarenki.

Co myślicie o słowach Ivana?

źródło: Instagram Ivana Komarenki

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry