Izabela Janachowska pożegnała Żorę Korolyova. Razem spędzili mnóstwo cudownych chwil…

22 grudnia 2021
Przez: : MC

Nagła i niespodziewana śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła mnóstwem osób. Tancerza w poruszających słowach pożegnała również Izabela Janachowska, która na parkiecie spędziła z Żorą mnóstwo czasu.

Zmarł Żora Korolyov

21 grudnia do mediów dotarła przykra wiadomość. W wieku 34 lat zmarł znany i niezwykle utalentowany tancerz – Żora Korolyov. Do wzrostu popularności niewątpliwie przyczynił się udział w wielu edycjach programu Taniec z Gwiazdami.

Pierwszy o śmierci Żony poinformował Czadoman, który napisał:

„To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie…”. – napisał na swoim oficjalnym profilu

Zobacz także: Była żona Żory Korolyova pożegnała tancerza

Tancerz od kilku lat tworzył szczęśliwy związek z Eweliną Bator, która potwierdziła przykre wieści. Kobieta zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis, którym pożegnała partnera. To właśnie Ewelina miała znaleźć Żorę nieprzytomnego w mieszkaniu i wezwać pomoc. Niestety mimo prowadzonych czynności reanimujących nie dało się go uratować. Prawdopodobną przyczyną zgonu miało być zapalenie mięśnia sercowego, jednak doniesienia te nie są potwierdzone.

Żora Korolyev
scena z: Żora Korolyov, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Izabela Janachowska pożegnała tancerza

Do śmierci Żory odniosła się również Izabela Janachowska, która jest profesjonalną tancerką, a w programie Taniec z Gwiazdami spędziła kilka edycji. Ponadto razem z Żorą przetańczyła wiele układów i łączy ich mnóstwo wspomnień.

“Przez półtora roku tworzyliśmy parę taneczną i w tym czasie dzieliliśmy wiele sukcesów i trochę porażek. Żora był wtedy dla mnie, młodej dziewczyny, która dopiero co przyjechała do Warszawy, ogromnym wsparciem. Zawsze mogłam liczyć na jego pomoc – zarówno na parkiecie, jak i w życiu” – wyznała Izabela w rozmowie z Wirtualną Polską.

Tancerka zamieściła na Instagramie poruszający wpis oraz zdjęcie, na którym tańczy z Żorą.

“Tego co przeżyliśmy i przetańczyliśmy nikt nam nie odbierze. W moich wspomnieniach bedziesz żył zawsze 🖤 Kondolencje dla rodziny i najbliższych” – czytamy we wpisie Izabeli.

Rodzinie i najbliższym Żory składamy najszczersze kondolencje.

źródło: Instagram Tańca z Gwiazdami / Izabeli Janachowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej