Tak dziś wygląda Ivo ze “Zbuntowanego anioła”. Facundo Arana to nadal niezły przystojniak

18 kwietnia 2024
Przez: : M.S.

Każdy fan Milagros dobrze wie, kim jest Ivo ze “Zbuntowanego anioła“. Jak teraz wygląda ukochany głównej bohaterki jednej z najpopularniejszych telenowel? Facundo Arana nadal zachwyca pomimo upływu lat! Zobaczcie!

Serial Zbuntowany anioł podbił serca widzów

“Zbuntowany anioł” to jedna z popularniejszych telenowel emitowanych w Polsce od 29 maja 2000 roku do 29 maja 2001 roku. Każdy dobrze pamięta charyzmatyczną główną bohaterkę Milagros, w której postać wcieliła się Natalia Oreiro. Młoda, żywiołowa dziewczyna wychowywała się w sierocińcu, gdyż jej matka umarła przy porodzie. Po ukończeniu 18. roku życia, Mili zaczyna pracę jako służąca w domu bogatej rodziny. Szybko okazuje się, że właściciel rezydencji jest jej biologicznym ojcem, o czym wie tylko on oraz ojciec Manuel, dyrektor sierocińca. Milagros zakochuje się w synu swojego pracodawcy, Ivo. Miłość Milagros i Ivo jest wystawiona na wiele prób, jednak ostatecznie serial kończy się ślubem zakochanych.

Ivo (Facundo Arana) nie tylko rozkochał w sobie Milagros, ale również miliony kobiet przed telewizorami. Przystojny blondyn był obiektem westchnień niejednej fanki serialu. Jak teraz wygląda?

Facundo Arana prywatnie

Serialowy Ivo DiCarlo Rapallo, czyli Facundo Arana jest argentyńskim aktorem. Popularność przyniosła mu jednak rola amanta w serialu “Zbuntowany anioł”. Później wystąpił w innej telenoweli, również emitowanej w Polsce pod tytułem “Jesteś moim życiem”, gdzie ponownie zagrał u boku Natalii Oreiro. Wcielił się tam w główną postać Martina Quesady milionera i kierowcy rajdowego Formuły 1. Prywatnie Facundo jest mężem modelki Marii Susini, z którą ma trójkę dzieci, córkę Indie oraz 10-letnich synów bliźniaków- Yaco i Leóna. Para stanęła na ślubnym kobiercu 20 grudnia 2012 roku.

Tak dziś wygląda Ivo z serialu Zbuntowany anioł

Nie da się ukryć, że dla Natalii Oreiro czas był bardzo łaskawy i serialowa Milagros nadal wygląda bardzo dziewczęco. Jednak czy podobnie jest w przypadku serialowego Ivo? Facundo Arana bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, zatem fani serialu mogą bez problemu zobaczyć, jak teraz wygląda ukochany Milagros. Trzeba przyznać, że aktor trochę się postarzał, jednak nadal jest bardzo przystojny! Zobaczcie, jak teraz wygląda serialowy Ivo!

Metamorfoza Facundo Arana.
Facundo Arana to nadal niezły przystojniak / fot. Instagram.
Metamorfoza Facundo Arana.
Facundo Arana to nadal niezły przystojniak / fot. Instagram.

Źródło: Instagram facundoaranatagle

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej