Połącz się z nami

Iwona Pavlović zmieniła zdanie i broni Gimpera! „Nie hejtujcie”!

Rozrywka

Iwona Pavlović zmieniła zdanie i broni Gimpera! „Nie hejtujcie”!

Po półfinałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami” w sieci rozpętała się istna burza. Internauci atakują Gimpera, który zdaniem wielu z nich, nie powinien zaleźć się w finale tanecznego show. W odpowiedzi na tak wielki hejt, jurorka wystosowała apel i stanęła w obronie vlogera! Zobaczcie, co napisała!

Po piątkowym odcinku programu nadal nie milkną echa. W rywalizacji o wielki finał i zdobycie Kryształowej Kuli stanęły trzy pary. Tomasz Działowy znany wszystkim jako Gimper, Macademian Girl i Joanna Mazur. Niestety z programem musiała pożegnać się Macademian, co dla wielu widzów było ogromnym zaskoczeniem.

Pomimo mniejszych umiejętności tanecznych, to właśnie Gimper zawalczy 17 maja o wygraną. Cenę, jaką poniósł za awans do ostatniego odcinka jest fala hejtu, która się na niego wylała. Teraz w jego obronie staje jurorka „TzG”, Iwona Pavlović, która również liczyła na to, że w finale znajdą się obie panie.

Pomimo tego,że jurorzy nie nagrodzili Gimpera najwyższymi notami w ostatnich odcinkach, on i tak doszedł do końca show. Iwona w półfinale nie kryła swojego niezadowolenia z tego, że chłopak zaszedł tak wysoko:

„Posłużyłabym się słowami Budki Suflera: „Znowu w tańcu mi nie wyszło….” […]. Jak ty się znalazłeś w tym półfinale? Nie wiem!”– skomentowała jego taniec.

Kiedy jednak po ogłoszeniu wyników, na Gimpera wylała się fala hejtu, Iwona Pavlović nie zamierzała siedzieć cicho i wydała oświadczenie, w którym prosi o zaprzestanie krytyki uczestnika.

„Kochani, zatrzymajcie się z tym hejtem. […] Odpuście sobie. „Taniec z Gwiazdami” jest programem rozrywkowym i niech takim pozostanie. Moją rolą jest pilnować i bronić poprawności tańca towarzyskiego. Gwiazdy tańczą, a widzowie mają prawo głosować tak, jak im się podoba. Nie psujcie Tomkowi przyjemności z udziału w tym programie. Ani ja nie obrażam się na niego, ani on na mnie […] Bardzo szanujemy się nawzajem”.

Dodała również:
„W tym programie czwarty sędzia to publiczność, która głosuje tak, jak chce i takie jej prawo. Co z Wami? Wyluzujcie. W finale będzie tak, jak wypadnie po podliczeniu głosów sędziów i publiczności przed telewizorami… koniec. I nie ma znaczenia, czy to się komuś podoba, czy nie. Wszyscy uczestnicy tego programu mają takie same prawa… szanujmy się. Moje wypowiedzi zawsze dotyczą samego tańca… A Asie i Tomka szanuję jako ludzi. Głosujcie, jak Wam serce podpowiada i nie hejtujcie” – napisała w obronie Gimpera.

Pierwsze odcinki programu w ogóle nie zapowiadały, że w późniejszej jego odsłonie, Gimper będzie wzbudzał nie mniejsze emocje niż, już była uczestniczka, Justyna Żyła.

Już teraz można się spodziewać, że w finale będą ogromne emocje, tym bardziej że na parkiecie zobaczymy wszystkich uczestników tej edycji!

Za kogo trzymacie kciuki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry