Połącz się z nami

Iza Mączka chudnie w oczach! Przesadziła?

Iza Mączka bardzo schudła

Zdrowie i dieta

Iza Mączka chudnie w oczach! Przesadziła?

Iza Mączka, uczestnika show „Big Brother” wchodząc do domu Wielkiego Brata wyglądała inaczej w porównaniu do dziś! Bez wątpienia, nadprogramowe kilogramy i masywniejsza postura poszły w zapomnienie! Zobaczcie ogromną metamorfozę gwiazdy!

Kilka słów o Izie Mączce

Gwiazda programu „Big Brother” choć nie wygrała głównej nagrody zyskała sobie masę fanów. Bez wątpienia swoim uczestnictwem w rozrywkowym show otworzyła sobie furtkę do świata show-biznesu. 42 – letnia kobieta pochodzi z Warszawy, a na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Aktywne życie zawodowe Iza łączy z samotnym wychowywaniem trójki dzieci.
Niedawno informowaliśmy Was, o tym, że gwiazda sporo schudła od momentu wejścia do domu Wielkiego Brata, do Teraz celebrytka waży jeszcze mniej! Iza Mączka chudnie w oczach!


Wydaje się, że sama Iza jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę wokół swojego zmieniającego się wyglądu. Chętnie publikuje zdjęcia, na których bez wątpienia można zauważyć znaczną utratę wagi, dlatego fani są na bieżąco!

Mączka przyznała, pod jednym ze swoich zdjęć, że do aktywności fizycznej zachęca ją jej córka.


Zobacz także: Iza Mączka mocno SCHUDŁA! Zobaczcie ją w nowym wydaniu!

Fani, którzy bacznie śledzą profil gwiazdy, który jak należy zaznaczyć obserwuje blisko 80 tysięcy fanów, mogą zauważyć, że Iza nadal chudnie w oczach!

Iza Mączka nadal chudnie

Bezsprzecznie IZA WYGLĄDA NIESAMOWICIE! Jednak czy nie przesadziła z utratą wagi? Z pewnością zachowała zdrowy rozsądek, ponieważ nadal posiada kobiece i seksowne kształty.

Fani zachwycili się metamorfozą gwiazdy, komentując pod najnowszymi zdjęciami, przyznając, że wygląda obłędnie i z dnia na dzień jest coraz piękniejsza.

W związku z rosnącą popularnością Izy, być może uda jej się na stałe zawitać w świecie show-biznesu. Wygadana, otwarta i bardzo ciepła osoba, jedna z najbardziej lubianych uczestników domu Wielkiego Brata bez wątpienia idealnie sprawdziłaby się w roli prowadzącej czy gospodyni programu. Czas pokaże!

Gratulujemy Izie pięknej i seksownej figury! Jesteśmy pod wrażeniem, a Wy?

Źródło: Instagram ysa_maczka_official

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry