Połącz się z nami

Iza Mączka z „Big Brothera” dostała tragiczną informację! „Odebrałam telefon, którego nie chciałby odebrać żaden rodzic”!

News

Iza Mączka z „Big Brothera” dostała tragiczną informację! „Odebrałam telefon, którego nie chciałby odebrać żaden rodzic”!

Iza Mączka jest uczestniczką reaktywowanego po latach „Big Brothera”. Program dobiegł już końca, ale uczestnicy show wciąż są aktywni w swoich mediach społecznościowych i to właśnie na profilu 42-letniej uczestniczki pojawiła się szokująca wiadomość. Iza poinformowała, z jej syn miał wypadek na motocyklu! Zobaczcie!

Uczestnicy „Big Brothera” po zakończonej edycji show zdobyli dość sporą popularność. Niektórzy postanowili wykorzystać te pięć minut sławy, która się wokół nich zrobiła po programie i wciąż są aktywni. Z chęcią odwiedzają ścianki i czerwone dywany. Niektórzy , tak jak Izabela Mączka, nie mają aż takiego „parcia na szkło”, ale wciąż są aktywni w swoich social mediach.

Iza po programie wróciła do swojego normalnego życia. Dzieci, praca i domowe obowiązki to dla Izabeli cały jej świat. Teraz uczestniczka przeżywa naprawdę ciężkie chwile, a wszystko za sprawą wypadku, jakiego doznał jej syn! Zobaczcie!

Mączka opublikowała na swoim Instagramie bardzo poruszający wpis, na którym widać zdjęcie połamanej ręki jej syna. Jak się okazuje, Kacper, bo tak ma na imię pociecha Izy, miał na motorze bardzo poważny wypadek. Jak informuje kobieta, mało brakowało, a doszłoby do niewyobrażalnej tragedii, która bez wątpienia zmieniałby jej życie!

Syn Izy po wypadku trafił do szpitala i przeszedł bardzo poważną operację. Ręka chłopaka jest załamana w 7 miejscach. Iza nie ukrywa, że dzień, w którym doszło do wypadku, był dla niej wyjątkowo trudny.

„Mój syn miał wczoraj wypadek. Odebrałam telefon, którego nie chciałby odebrać żaden rodzic. Poczułam, że w jednej chwili postarzałam się o 10 lat. Nie było w tym brawury, głupoty, nie miał znaczenia fakt, że to motocykl…to była chwila…która mogła zmienić świat- zaczęła swój wpis Iza. „

Iza w swoim wpisie nawiązała również do wydarzeń, które miały miejsce w Domu Wielkiego Brata. Jak przyznała dzięki doświadczeniom życiowym potrafi ona z dystansem podchodzić do wielu spraw, które tak naprawdę nie są istotne.

„W BB mówiono, że się dystansuje, nie reaguje, nie zajmuje stanowiska…[…]. mam inną skalę, gdzie rzeczy naprawdę istotne, wywołujące zdecydowane reakcje zamykają się w haśle ” troska i dobro najbliższych” i w dupie miałam to jakie będę jadła jajko. Wczoraj ta skala przesunęła się do granic możliwości”.

W jakim stanie jest teraz syn Izabeli?

Jak napisała, operacja jego połamanej dłoni trwała niemal 3 godziny, a chłopak jest poobijany. Spędzi on swoje urodziny w szpitalu, ale jak wyznała zatroskana matka, najważniejsze, że żyje! Cały wpis Izy możecie zobaczyć poniżej!

View this post on Instagram

Mój syn miał wczoraj wypadek. Odebrałam telefon, którego nie chciałby odebrać żaden rodzic. Poczułam, że w jednej chwili postarzałam się o 10 lat. Nie było w tym brawury, głupoty, nie miał znaczenia fakt, że to motocykl…to była chwila…która mogła zmienić świat. W BB mówiono, że się dystansuje, nie reaguje, nie zajmuje stanowiska…a ja zwyczajnie, po wielu doświadczeniach życiowych, mam inną skalę, gdzie rzeczy naprawdę istotne, wywołujące zdecydowane reakcje zamykają się w haśle " troska i dobro najbliższych" i w dupie miałam to jakie będę jadła jajko. Wczoraj ta skala przesunęła się do granic możliwości. Jest poobijany, składanie dłoni trwało 3 godziny, jest złamana w min 7 miejscach, cała poszarpana i trzyma się na drutach. Urodziny spędzi w szpitalu, ale najważniejsze, że żyje. Po co to pisze?…żebyście nie gubili perspektywy, dbali o siebie i najbliższych, celebrowali chwilę, pamiętali o tym co ważne, nie ulegali złym emocjom, które podpowiadają złe rozwiązania, potrafili oddzielić to co istotne od tego co miałkie, sztuczne, plastikowe i pamiętali o ludziach których macie przy sobie. Kochajcie ich tak, jak umiecie najlepiej. Czasami wystarczy chwila, która może zmienić świat…chwila… Ta sytuacja pokazała też jedną rzecz..bardzo piękną. Mój syn i ja otaczamy się wspaniałymi przyjaciółmi, z których część stawiła się w szpitalu w jednej chwili, żeby nas wesprzeć i pomóc. Dziękuję  @wild__flies za to, że jesteście ❤ #bigbrother #wielkibrat #wielkibratpatrzy #bigbrotherpolska #tvn7 #wypadek #uwagana drodze #rodzina

A post shared by Iza Mączka – official (@ysa_maczka) on

My mamy nadzieję, że jej syn szybko wróci do zdrowia! Życzymy zarówno Izie, jak i Kacprowi dużo wytrwałości!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry