Połącz się z nami

Iza z 40 kontra 20: [wiek, partner, Instagram]

Opisy gwiazd

Iza z 40 kontra 20: [wiek, partner, Instagram]

Iza to kolejna kobieta, która zdecydowała się wziąć udział w programie 40 kontra 20, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród telewidzów. Możemy być pewni, że jej pojawienie się na słonecznej Krecie sprawi, że niektóre z pań poczują się zagrożone. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Iza z 40 kontra 20: wiek

Jak udało nam się ustalić, Iza zalicz się do grupy starszych singielek. Mianowicie, ma 40 lat. Jednakże, taki był właśnie zamysł twórców programu, bowiem nie obowiązują w nim ograniczenia wiekowe. Niewątpliwie, wielu z telewidzów może zdziwić zainteresowanie nowej uczestniczki programu 40 kontra 20. Okazuje się, że kobieta jest spawaczką. Trzeba przyznać, że to dość nietypowe zajęcie, co może zainteresować Roberta Kochanka oraz Bartka Andrzejczaka, o których względy rywalizują panie.

nowa uczestniczka w programie 40 kontra 20
Czy Izie uda się podbić serce któregoś z singli?

Zobacz także: Co wiemy o Bartku Andrzejczaku z programu 40 kontra 20?

Iza 40 kontra 20

Nie da się ukryć, że Iza to połączenie kilku przeciwieństw. Sama mówi, iż ma twardą rękę, ale z drugiej strony miękkie serce. Być może właśnie przez to trudno jej było do tej pory zbudować związek. Jednakże, nauczona doświadczeniem, bardzo uważa w relacjach damsko-męskich. Aby w pełni się przed kimś otworzyć, musi upłynąć trochę czasu. W przeszłości umawiała się zarówno z młodszymi, jak i starszymi mężczyznami. Chcąc zwrócić na siebie uwagę Izy, mężczyzna powinien odznaczać się kilkoma cechami, które jej imponują. Na ich czele stawia zawsze inteligencję. O tym, czy w programie uda jej się nawiązać głębszą więź z którymś z singli, przekonamy się już w najbliższych odcinkach! Przypominamy, że najnowsze możecie śledzić od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7.

Iza z 40 kontra 20: Instagram

Co ciekawe, nowa uczestniczka programu 40 kontra 20 nie ujawniła jeszcze swojego profilu na Instagramie. Jednakże, jesteśmy pewni, że jest to kwestią kilku najbliższych dni.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry